LM 18 - nefunkcni YouTube a Opera

Prohlížení, úprava a tvorba multimediálních souborů (hudba, video, obrázky, ...)
Zamčeno
Zpráva
Autor
janhakl
Příspěvky: 10
Registrován: 26 srp 2016, 13:55

LM 18 - nefunkcni YouTube a Opera

#1 Příspěvek od janhakl »

Ahoj, po preinstalovani OS mne prestal fungovat youtube. Vidim pouze cernou obrazovku, zadna chybova hlaska, zadny ukazatel loadingu atd, proste nic. Kdyz vymazu cookies tak se to rozbehne ale jakmile se na youtube znovu prihlasim, tak stejny problem :( Prohlizes pouzivam Operu, konkretne verzi 39.0.2256.48, mam Mint 18 64 bit, jadro 4.4.0-21-generic Diky :)

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Nefunkcni YouTube

#2 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: Taky sem koukal jak puk, že 18ka nepřehrála orig. DVD z krámu, to mě trochu zarazilo. Ovšem v menu je přímo volba instalace kodeků, takže po připojení k internetu to je snadné.

janhakl
Příspěvky: 10
Registrován: 26 srp 2016, 13:55

Re: Nefunkcni YouTube

#3 Příspěvek od janhakl »

Nepomohlo :( Jinak krome youtube s multimedii problem vubec nemam
edit - v chromu to jede v pohode

kamowski

Re: Nefunkcni YouTube

#4 Příspěvek od kamowski »

janhakl píše:edit - v chromu to jede v pohode
tak potom neriešime LM ale Operu priateľu ;)
urob si nový profil, alebo novú, čistú inštaláciu opery (~/.opera premenuj)
a otestuj

janhakl
Příspěvky: 10
Registrován: 26 srp 2016, 13:55

Re: Nefunkcni YouTube

#5 Příspěvek od janhakl »

Tesne po cisty instalaci to funguje, ale jakmile udelam v prohlizeci nejakou aktivitu, prihlasim se na google ucet atd., tak jsem tam kde jsem byl

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Nefunkcni YouTube

#6 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: Aha, já mám Operu verzi 39.0.2248.0, celkem to jede v pohodě. Asi to bude někde mimo PC, jak bylo řečeno, jiný účet nebo se nepřihlašovat, ale systémové to není, že jo ... Když to bude pořád zlobit, vybodni se na operu, máš na výběr celou řadu jiných prohlížečů (vivaldi, slimjet, atd.)
---------------
Ještě mě napadlo - nebude to nějakým "zlobivým" pluginem?

Zamčeno