nepřehrání videa na stránce Vyřešeno

Prohlížení, úprava a tvorba multimediálních souborů (hudba, video, obrázky, ...)
Zpráva
Autor
fredy56
Příspěvky: 8
Registrován: 11 říj 2016, 17:29

Re: nepřehrání videa na stránce

#11 Příspěvek od fredy56 »

Přeinstalace mint-meta-codecs stále nefunkční.

menom
Příspěvky: 2759
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: nepřehrání videa na stránce

#12 Příspěvek od menom »

.

Na tvojom mieste by som vybral jeden z tych browserov ktory budem pouzivat a ostatne „odinstaloval vcetne konfiguracnych suborov“ cez program Synaptic.

A neinstaloval si daky extra pepper flash alebo podobne asi sa to bije.

Ak to funguje v Live systeme z usb flesky (alebo dvd) tak to dostat do povodneho stavu.

.
.

fredy56
Příspěvky: 8
Registrován: 11 říj 2016, 17:29

Re: nepřehrání videa na stránce

#13 Příspěvek od fredy56 »

Opraveno, změnil jsem DNS server v networkmanager už to běží /přes mého poskytovatelé internetu to nešlo nebo to blokuje.děkuji za příspěvky.fredy56


fredy56
Příspěvky: 8
Registrován: 11 říj 2016, 17:29

Re: nepřehrání videa na stránce

#15 Příspěvek od fredy56 »

To je přesně ono,někdy mě připadá že blokují kdejakou volovinu,aby si lépe zpruchodnili sít.

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: nepřehrání videa na stránce

#16 Příspěvek od juhele2014 »

fredy56
:arrow: Tím si měl asi začít, že dotyčný problém je na compu v práci. To by bylo hned jasno. Ve firmách se blokuje kde co, bo zaměstnavatel nemá pro zábavu zaměstnanců "pochopení" ... :P Takže se blokují třeba ženské weby (žena in) , nebo různý sázkový weby (tipsport), co má kdo v práci sázet nebo se rozptylovat. Blokuje se třeba i gůgl market a určitý služby gůglu, bo kdejakej jouda má android telefon a v práci serfuje na mobilu a stahuje různý blbosti a firma má šílenej síťovej provoz a těch "bezcenných" dat je mnoho. Navíc - Android pro sebe stahuje kdejakej šmejdskej soft v podobě abgrejdů, aniž byste o to stáli, takže o to je to horší. Naprostá většina uživatelů se v nastavení mobilu nehrabe, a android sosá a sosá ... Zkrátka - určitá restrikce ve všech sítích je, a nic nenasvědčuje tomu, že se tento stav změní ...

bambulko68
Příspěvky: 105
Registrován: 27 zář 2017, 11:44

Re: nepřehrání videa na stránce

#17 Příspěvek od bambulko68 »

mne ide vsade, len v opere 49 nie :-/
Linux Mint Cinnamon 19 64-bit

Zamčeno