Problém s online přehráváním filmů

Prohlížení, úprava a tvorba multimediálních souborů (hudba, video, obrázky, ...)
Zpráva
Autor
Tomas83
Příspěvky: 21
Registrován: 03 bře 2018, 12:04

Re: Problém s online přehráváním filmů

#21 Příspěvek od Tomas83 »

Takže jsem zkusil čistou instalaci LM18.3 z usb....nevyšlo to...nakonec skoro celej den jsem nebyl schopný nabootovat ani win ani žádný linux..pc stávkoval...ted se podařilo zase nahrát 17.3 takže vše od znovu....postupně vyzkouším výše uvedené postupy a budu doufat že mi nespadne PC a už to konečně dodělám...Když zkouším pře příkazový řádek update na 18.3 tak se mi vždy sekne zhruba u konce instalace pc a po restartu je v pc takovej chaos, že se musí vše reinstalovat, a to až tehdy, když si PC usmyslí, že mi to dovolí :D

menom
Příspěvky: 2775
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Problém s online přehráváním filmů

#22 Příspěvek od menom »

Tomas83 píše: 04 bře 2018, 19:01 Takže jsem zkusil čistou instalaci LM18.3 z usb....nevyšlo to...nakonec skoro celej den jsem nebyl schopný nabootovat ani win ani žádný linux..pc stávkoval...ted se podařilo zase nahrát 17.3 takže vše od znovu....postupně vyzkouším výše uvedené postupy a budu doufat že mi nespadne PC a už to konečně dodělám...Když zkouším pře příkazový řádek update na 18.3 tak se mi vždy sekne zhruba u konce instalace pc a po restartu je v pc takovej chaos, že se musí vše reinstalovat, a to až tehdy, když si PC usmyslí, že mi to dovolí :D
Na tvojom mieste by som postupoval:

1- Cista instalacia OS
2- Instalacia nvidia ovladaca
3- Poradne upevnit kabel co vede z monitoru do pc
4- Ak nepomohlo, zohnat dalsi kabel co obsahuje viac zil a je schopny prenasat EDID informace

.
.

Tomas83
Příspěvky: 21
Registrován: 03 bře 2018, 12:04

Re: Problém s online přehráváním filmů

#23 Příspěvek od Tomas83 »

Nevim proc ale nejde mi čistá instalace LM18.3 takže právě jsem provedl čistou instalaci 17.3 a podle návodu z techto stránek zkusím instalaci přímo z hdd...
Kabely od monitoru jsem zkoušel 3...stejny výsledek,takže při první možnosti koupím hdmi

Tomas83
Příspěvky: 21
Registrován: 03 bře 2018, 12:04

Re: Problém s online přehráváním filmů

#24 Příspěvek od Tomas83 »

Mimochodem během dnešního boje s pc jsem instaloval na zkoušku windows a tam bylo rozlišení super ...v základu 1280x1024 s možností navýšení, proto si myslím že problém je v linuxu a ne v kabelu....na windows neni problem nainstalovat ovladače mého monitoru ale na netu jsem našel pouze pro windows a nemám páru jak je nainstalovat na linux...

Tomas83
Příspěvky: 21
Registrován: 03 bře 2018, 12:04

Re: Problém s online přehráváním filmů

#25 Příspěvek od Tomas83 »

Tak další info...instalace pomocí util. GRML na 18.3 se také nezdařila....najede linux 18.3 s tou obrazovkou jak je tam instalovat ale místo instalace mi to hlásí hrozně dlouhou chybu...takže nic....já se snad té 18.3ky nedočkám....

Tomas83
Příspěvky: 21
Registrován: 03 bře 2018, 12:04

Re: Problém s online přehráváním filmů

#26 Příspěvek od Tomas83 »

Tak ani nevím jak ale asi na 10tý pokus se podařilo nainstalovat LM 18.3....všem děkuji za pomoc....Nyní už jen zbývá zjistit jak a kde TRVALE nastavit rozlišení obrazovky

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Problém s online přehráváním filmů

#27 Příspěvek od juhele2014 »

Je PC přetaktováno?

Zamčeno