VLC a uspání do paměti

Prohlížení, úprava a tvorba multimediálních souborů (hudba, video, obrázky, ...)
Zamčeno
Zpráva
Autor
Andreas
Příspěvky: 164
Registrován: 12 bře 2013, 21:25

VLC a uspání do paměti

#1 Příspěvek od Andreas »

Potřeboval bych poradit, jak mám docílit toho, aby se mi PC uspal do paměti během přehrávání filmu u VLC přehrávače. Napájení mám nastavené na 30 min a PC se neuspí po daném čase a film směle hraje do konce. Do nastavení přehrávače jsem se koukal a nic jsem tam nenašel. Trochu jsem googlil, ale bez výsledku.. Zkusil jsem i jiný přehrávač, ale se stejným výsledkem. Když si pustím video v internetovém prohlížeči, tak se PC uspí, tak netuším, kde je ten kámen úrazu.. Mám LM 17 mate x64 s kernelem 3.15.6.
(Předtím jsem měl LM 13 mate x64 a tam to fungovalo hned od začátku)


---------------------------------------------------------------------------------------------
LM 17 Mate x64
intel Pentium dual core 2.00 GHz, RAM 2GB, Nvidia 9500GT

Bohatyr
Příspěvky: 87
Registrován: 16 kvě 2014, 10:03

Re: VLC a uspání do paměti

#2 Příspěvek od Bohatyr »

Ahoj,

vyzkoušej odznačit volbu z přílohy
vlc.png
Windows 3.11 (1993), MS-DOS 3.3, PC 386SX, 4 MB RAM, HDD 15.5 MB

Andreas
Příspěvky: 164
Registrován: 12 bře 2013, 21:25

Re: VLC a uspání do paměti

#3 Příspěvek od Andreas »

Tak jsem to odzkoušel podle tvé rady a pořád nic. I po odfajfkování se neuspí..

---------------------------------------------------------------------------------------------
LM 17 Mate x64
intel Pentium dual core 2.00 GHz, RAM 2GB, Nvidia 9500GT

Andreas
Příspěvky: 164
Registrován: 12 bře 2013, 21:25

Re: VLC a uspání do paměti

#4 Příspěvek od Andreas »

Ještě jednou jsem všechny nastavení prošel a nenašel jsem důvod proč se PC neuspí.. Nevadí :-) Dnes vyšel článek od Satapoucha na aplikaci Qshutdown , kterou jsem si nainstaloval a odzkoušel. Prográmek funguje na 100%, takže naprostá spokojenost :lol:

odkaz: http://www.linux-mint-czech.cz/vypnuti- ... nux-mintu/

---------------------------------------------------------------------------------------------
LM 17 Mate x64
intel Pentium dual core 2.00 GHz, RAM 2GB, Nvidia 9500GT

Zamčeno