Audacious - problem s pismenami

Prohlížení, úprava a tvorba multimediálních souborů (hudba, video, obrázky, ...)
Zamčeno
Zpráva
Autor
gortheb
Příspěvky: 75
Registrován: 17 pro 2013, 18:20

Audacious - problem s pismenami

#1 Příspěvek od gortheb »

Zdravim. Obcas sa mi stane ked spustim audacious a prepinam skladby tak to dopadne takto :

Obrázek

vdaka. alebo to bude tou temou co mam na cinnamone smooth purple? vdaka

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Audacious - problem s pismenami

#2 Příspěvek od juhele2014 »

:mrgreen: Já tam žádnou kočku nemám ... Ted vážně, co to vlastně dělá při přep. skladby? Zkusil sem to tvoje tema (smooth purple) a žádnou paseku to nedělá. Aktivoval jsem si LyricWiki plugin, a řeknu vám, texty Ramštajnů, to je síla ... ;)

gortheb
Příspěvky: 75
Registrován: 17 pro 2013, 18:20

Re: Audacious - problem s pismenami

#3 Příspěvek od gortheb »

obrazok asi server zmazal :D proste taky problem, ze pocuvam si hudbu a ked si otvaram postupne dalsie skladby dajme tomu ze pri 7 alebo 8 otvoreny dalsieho suboru mp3, tak ked si das napr ponuku (start) tak vsetky pismena su dake divne. este raz uploadnem ten obrazok.

Obrázek

gortheb
Příspěvky: 75
Registrován: 17 pro 2013, 18:20

Re: Audacious - problem s pismenami

#4 Příspěvek od gortheb »

problem vyrieseny :)

audacious som odstranil a nahodil si qmmp a ide vse v pohodke a ziadne problemy nemam :)
len skoda toho audacious dobry program to je , ale qmmp a audacious je to iste tak to je jedno.

gortheb
Příspěvky: 75
Registrován: 17 pro 2013, 18:20

Re: Audacious - problem s pismenami

#5 Příspěvek od gortheb »

inak co som pozeral v rezpozitari mintu audacious player a tam hodnotenia ludi tak nie som sam ,kto ma takyto problem s prehravacom . som nasiel jeden prispevok :

The player is great. it works, looks and feels the way i like. but it constantly causes my cinnamon desktop to malfunction in mint 17. i'm not saying it is an issue with audacious, but it's a pity i can't use it for now.
lexar (2014.06.16)

Zamčeno