Funkce EXPO

Problémy s otevíráním, kopírováním a dalšími operacemi s obecnými soubory, včetně zálohování
Zamčeno
Zpráva
Autor
martyj
Příspěvky: 9
Registrován: 31 říj 2013, 13:14

Funkce EXPO

#1 Příspěvek od martyj »

ASUS K50-IJ / Pentium Dual-Core CPU T4500 @ 2.30GHz / RAM 4 GB / GRAF. Intel GMA 4500M /

mám problém s vykreslováním pozadí. Tady je info : https://github.com/linuxmint/Cinnamon/issues/696

zkrátka když použiju funkci EXPO, pozadí není vidět (je tam černý podklad).

Cinnnamon 1.8.8
Nautilus 1:3.6.3

Nevím, co bych ještě napsal, snad je to jasné. Děkuji za postřehy, nebo za případné rady.

P.S. Pokud se ptám zase špatně, tak mi dejte BAN, nebo mi zkuste poradit (je to mnohem jednodušší, než se vracet...), děkuji.

Uživatelský avatar
KOLEGA
Příspěvky: 365
Registrován: 01 lis 2012, 16:04
Bydliště: Nedaleko Mladé Boleslavi

Re: Funkce EXPO

#2 Příspěvek od KOLEGA »

Já tedy neporadím, ale chci trochu uklidnit atmosféru ... (BAN jsem tu dával jen asi jednou a to nějakému cizinci co nabízel kdoví co ...

A teď k tématu ...

Používáš svobodné ovladače grafiky? Opravdu používáš Nautilus, nebo spíše Nemo?
[edit]
Jak (níže) uvedl Satapouch počkej na LM 16, protože v současných verzích je vlastně Cinnamon nadstavba, později bude mít vyřešené závislosti a bude se chovat vedle sebe /snad/ korektně... Kdyžtak zaurgujeme chybu :-)
[/edit]

(jinak to issue je aktivní, takže se řeší /doufám/)
Zažraný linuxový liberál
---
HTC One V - 512 MB RAM, 1GHz - Android 4.0.3, HTC Sense
Cubie Board - 1GB RAM, 1GHz ARM, Linaro 13.04
Lenovo IdeaPad - 8GB RAM, i5, Linux Mint 13 Maya, Cinnamon 2.0.?

admin

Re: Funkce EXPO

#3 Příspěvek od admin »

Nautilus není pro Cinnamon dobrou volbou. Je to správce souborů pro Gnome a v Cinnamonu s ním mohou být problémy. Nemo je primárně určen pro toto prac. prostředí a tudíž doporučuji jeho použití, Navíc si myslím (osobní názor), že Nemo je mnohem povedenější.
Jinak nevím, proč bychom Tě měli banovat? Chováš se slušně a v rámci pravidel fóra, nevidím tedy proto důvod. Co se týká Tvého problému - zkus vydržet 14 dní do vydání LM 16 s Cinnamonem 2.0 a poté uvidíme. Já sám netuším čím by to mohlo být, napadají mě také jen ty ovladače nebo slabá grafika....

Zamčeno