Klíčenka [vyřešeno] Vyřešeno

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zpráva
Autor
czpetr
Příspěvky: 125
Registrován: 15 říj 2013, 18:20
Bydliště: Valašské Meziříčí

Klíčenka [vyřešeno]

#1 Příspěvek od czpetr »

Ahoj mám problém když pustím Google Chrome tak mě vyskočí tato hláška viz příloha.Nevím čím to může být ale asi něco s klíčenkou kterou jsem asi nějak spustil.Budu rád za jakoukoliv radu.

Poznámka: Sloučen další příspěvek na stejné téma. Děkuji. Anička T.
Přílohy
klíčenka.png

admin

Re: Klíčenka / keyring MATE

#2 Příspěvek od admin »

Ahoj,
zresetuj si nastavení Chrome . Nastavení - Zobrazit pokročilá nastavení..... - Reset nastavení.

Jinak opět prosím, nevkládej další příspěvky do již vyřešených témat, raději založ téma nové. Jinak se fórum stává nepřehledným a špatně se v něm vyhledává. Díky.

czpetr
Příspěvky: 125
Registrován: 15 říj 2013, 18:20
Bydliště: Valašské Meziříčí

Klíčenka

#3 Příspěvek od czpetr »

Ahoj měl bych dotaz: dá se nějak vypnout klíčenka,která mě furt otravuje když si pustím Google Chrome.Chce to po mě:
zadejte heslo klíčenky výchozí.
Když ho zadám tak při každém spuštění Chrome to otravuje.dík za nějaké tipy.

DrShame
Příspěvky: 145
Registrován: 12 dub 2014, 11:44

Re: KLÍČENKA

#4 Příspěvek od DrShame »

Nenapsal jsi co používáš za prostředí. Pokud KDE, tak tam se to dá vypnout v panelech nastavení systému / podrobnosti o účtu / úschovna kde - v okně zruš volbu "povolit systém úschovny kde".

czpetr
Příspěvky: 125
Registrován: 15 říj 2013, 18:20
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: KLÍČENKA

#5 Příspěvek od czpetr »

Používám Linux Mint 17 64 bit. Prostředí Mate

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: KLÍČENKA

#6 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: Spustil sem LM Mate, a koukám, co se spouští po spuštění. (Aplikace spouštěné při přihlášení). Je toho docela dost. Nebude to někde tady? Po mě klíčenka heslo nechce, a chrom se spouští úplně normálně. Zatím nemám systém komplet aktualizovaný, až se stane, doplním pár poznatků. Ještě by mě zajímalo, co to je za klíčenku? Nějaký speciál?

MiroslavKolombo
Příspěvky: 29
Registrován: 30 pro 2013, 14:47
Bydliště: Liberec, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČENKA

#7 Příspěvek od MiroslavKolombo »

To bude klíčenka na hesla, která se asi začne zobrazovat až po té, co někdo uloží nějaké heslo.

Mám Cinnamon a dělá mi to taky a taky bych potřeboval, aby se to na heslo ke klíčence neptalo :-(
Miroslav Kolombo
Liberec, CZ

RadekD
Příspěvky: 315
Registrován: 19 lis 2012, 19:28
Bydliště: Nedaleko Vyškova

Re: KLÍČENKA

#8 Příspěvek od RadekD »

Klíčenka se objevuje (nebo aspoň objevovala), když používáš automatické přihlášení (bez hesla). Pokud se přihlašuješ přes heslo, stačí zadat při prvním objevení požadavku na zadání hesla ke klíčence prázdné heslo (jen stisknout Enter), někdy stačilo i Esc. Při automatickém přihlášení se jí zbavit nedalo, ale teď už nevím, neviděl jsem ji už řadu měsíců :D a automatické přihlašování nepoužívám, těch několik znaků při startu si zapamatuji, už kvůli "sudo".
Acer Swift1, N4200 2.5 GHz max., 4GB RAM, 64+250GB SSD, Intel graphic, Debian 12 Cinnamon
Intel NUC, Celeron J3455, 4GB RAM, 256GB SSD, Debian 11 server, LAMP...
AS8940G, Intel i7 ..., LM19 xfce

MiroslavKolombo
Příspěvky: 29
Registrován: 30 pro 2013, 14:47
Bydliště: Liberec, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČENKA

#9 Příspěvek od MiroslavKolombo »

To já vím, že to dělá jen při automatickém přihlašování, ale problém je, že to je terminál na krámě :-(
Miroslav Kolombo
Liberec, CZ

stereoid
Příspěvky: 12
Registrován: 09 pro 2015, 14:04

Re: KLÍČENKA

#10 Příspěvek od stereoid »

Přišli jste tedy někdo na to, jak se toho zbavit?

Zamčeno