Vypalování

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zamčeno
Zpráva
Autor
Petr 58
Příspěvky: 3
Registrován: 01 úno 2015, 16:46

Vypalování

#1 Příspěvek od Petr 58 »

Potřeboval bych vypálit CD pro přehrávání ve starém přenosném přehravači CD/DVD. Ten přehravač ale civí na datový disk jak na macechu a odmítá spolupracovat. Ve W7 jsem vypaloval "hudební CD" pro použití v přehravačích, ale mohl jsem vypálit projekt ve složkách. V Braseru jdou pouze soubory. V jednotlivých složkách jsou soubory stejného jména, takže pokud bych vypaloval pouze soubory, musel bych je přejmenovávat. No a to je takové "přes ruku". Víte o nějaké aplikaci, která by mi pomohla? Díky za info.

LM 17.1 MATE

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Vypalování

#2 Příspěvek od juhele2014 »


Petr 58
Příspěvky: 3
Registrován: 01 úno 2015, 16:46

Re: Vypalování

#3 Příspěvek od Petr 58 »

Děkuji, vyzkouším.

...o několik hodin později....

Je to tam ..mixed audio CD.

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Vypalování

#4 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: Když už jsme u toho audia, mám dneska veselou příhodu z krámu s názvem K+B. Na jejich stránkách se píše: O zákazníky se stará tým obchodníků, kteří pravidelně prochází systémem odborných školení. Tak to ani omylem, to co sem viděl v regálu mě trochu zaskočilo - šlo o tuhle věc http://www.expert.cz/ecg-btr-1000-black/ Je to "jezevčík" jak vyšitej, což je slengový výraz pro tento výrobek. Ale ani omylem se tomu nemůže říkat RADIOMAGNETOFON :mrgreen: :mrgreen: To je hodně špatnej vtip, ale sranda by byla vzít sebou kazetu a požádat prodavače, jestli by mě jí mohl na tom verku přehrát ... :mrgreen:

Petr 58
Příspěvky: 3
Registrován: 01 úno 2015, 16:46

Re: Vypalování

#5 Příspěvek od Petr 58 »

:D Inu, to nemůžeš vědět, jestli se technologie nesnoubí. Otevři USB flešku, vem sobě mamutí mikroskop a pravděpodobně uvidíš dvě nanocívky a jednu nanopikopásku a když vezmeš .... :) už nebudu plkat :D , Já jsem totiž zhruba na stejné úrovni jako ten prodejce radiomagnetofonu :)

Zamčeno