Slimjet prohlížeč

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zamčeno
Zpráva
Autor
Andreas
Příspěvky: 164
Registrován: 12 bře 2013, 21:25

Slimjet prohlížeč

#1 Příspěvek od Andreas »

Nazdárek..
Po útrapách s PPA u google chrome jsem se rozhodl pro změnu a nainstaloval jsem z oficiálních stránek Slimjet.. Poprosil bych uživatele kteří vlastní tento prohlížeč o info.. Jde mi o to, že se mi nezobrazilo PPA pro aktualizace programu Slimjet, tak by mě zajímalo, jestli je aktualizace programu zahrnuta v aktualizacím LM třeba pod trojkou..

Díky za info :-)

--------------------------------------------------------

Linux mint 17.3 Mate x64

jirkasirka
Příspěvky: 85
Registrován: 14 úno 2014, 22:36

Re: Slimjet prohlížeč

#2 Příspěvek od jirkasirka »

ahoj, pokud instalujes nejakou aplikaci tak, ze si stahnes odnekud deb instalacni balik, tak to neznamena, ze se ti automaticky prida nejake PPA pro aktualizaci. Jako v tomto pripade. Pokud by se ta aplikace mela aktualizovat ze zdroju Mintu, musela by byt dostupna primo tam a to neni.
Tak pokud by si chtel ten prohlizec udrzovat aktualizovany tak ho bud nainstalovat z kompatibilniho PPA, pokud existuje, a nebo si vzdy z oficialnich stranek stahnout aktualni verzi.
Ja pouzivam firefox a zatim je porad jeste pouzitelnej a dobre aktualizovanej co se tyka bezpecnosti
V Slimjetu je moznost kontroly novejsi verze v menu prohlizece.
Obecne bych rekl,ze je lepsi instalovat prohlizec puvodni (Chromium,Firefox...)nez nejake nadstavby,
mas diky tomu rychle aktualizace bezpecnostnich der na ktere se porad prichazi, je mozne ze prohlizecum ktere jsou na nich postavene to muze trvat delsi dobu

Andreas
Příspěvky: 164
Registrován: 12 bře 2013, 21:25

Re: Slimjet prohlížeč

#3 Příspěvek od Andreas »

Díky za odpoved, ale nedostal jsem odpoved, kterou jsem chtel.. Vim, ze jsi to myslel(a) dobre, ale začít mi psat o jinych prohlizecich neni moc k věci.. Nejsem nováček v linuxu.. Zajímali mě pouze aktualizace a doufal jsem, že mi odepíše některý uživatel, který Slimjet používá a ví, jestli se aktualizuje přes správce aktualizací nebo jinak.. Odhad a domněnky mě moc neřeknou..

ps: jirkasirka - zkus si ve firefoxu pustit tuto hru a pochopíš proč se ptám na prohlížeč na bázi chromu.. Ani v chromium to nepustíš kvůli flashi..

odkaz:
https://cz.elvenar.com/#/

---------------------------------------------------------------------------------------------
Linux mint 17.3 Mate x64

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Slimjet prohlížeč

#4 Příspěvek od juhele2014 »

... jestli se aktualizuje přes správce aktualizací nebo jinak. Tak to ti povím poměrně přesně, aktualizaci ti nabídne prohlížeč, když je tato k dispozici. Teď sem to pustil a je k dispozici verze 8.0.3.0, takže stahnu balíček a instaluji. Hru sem jen tak z legrace zkusil, a furt mi tam někdo chodí po cestě ... :mrgreen:

Andreas
Příspěvky: 164
Registrován: 12 bře 2013, 21:25

Re: Slimjet prohlížeč

#5 Příspěvek od Andreas »

Díky..
Tak teda aktualizace přes deb balíček.. :ugeek:

ps: jo jo lidičky tam běhají :-) Je to taková ta blbuvzdorná hra.. Prostě si to ráno odklikáš pak večer a nemusíš u toho vysedávat několik hodin jako u jiných strategických her.. :-)

-----------------------------------------------------

Linux mint 17.3 Mate x64

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Slimjet prohlížeč

#6 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: Udělal sem chybu - přihlásil sem se do hry a začal stavět město. :roll: No jo, ale nemůžu se propojit s některejma barákama tak, aby byly funkční. Nic nevyráběj, a zabíraj mě akorát místo ... :mrgreen: Dávám kolem dokola cestičky - a nic, tak snad až nasosám nějaký diamanty, tak se pohnu dopředu ... :)

Zamčeno