Pidgin a Google talk [vyřešeno]

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zamčeno
Zpráva
Autor
mepp
Příspěvky: 18
Registrován: 12 črc 2016, 16:48

Pidgin a Google talk [vyřešeno]

#1 Příspěvek od mepp »

Po cca třech letech jsem se rozhodl znovu připojit do Pidginu účet i co mám na google talk/hangout a byl jsem překvapen že to nejde. Nepřipojil jsem se a vzápětí mi přišel od google mail:
Dobrý den,
Někdo se právě pokusil o přihlášení k vašemu účtu Google moje@domena.com z aplikace, která nesplňuje moderní bezpečnostní standardy.
Dnes již tedy nejde mít připojený google talk účet?

kamowski

Re: Pidgin a Google talk

#2 Příspěvek od kamowski »

využívam ho takmer denne bez problémov
skús sa nalogovať do web rozhrania, možno budeš musieť len niečo odsúhlasiť, zrejme je to len nejaká bezpečnostná fičúra

mepp
Příspěvky: 18
Registrován: 12 črc 2016, 16:48

Re: Pidgin a Google talk

#3 Příspěvek od mepp »

Právě že přes webové rozhraní ho používám denně a jelikož se mi nechce stále mít otevřené okno v prohlížeči tak jsem se rozhodl že to dám do pidginu. Jak říkám, před lety to fungovalo. Jaké máš nastavení? Ja použil toto: http://superuser.com/questions/324863/h ... -in-pidgin, dříve mi bez problému fungovalo.

Uživatelský avatar
monty
Příspěvky: 3
Registrován: 17 črc 2016, 22:47
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Pidgin a Google talk

#4 Příspěvek od monty »

Ahoj,

používám Pidgin verze 2.11.0 (ICQ, Google Talk, FCB, Jabber) a funguje. Posílám screeny nastavení pro Google Talk.

R.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

mepp
Příspěvky: 18
Registrován: 12 črc 2016, 16:48

Re: Pidgin a Google talk

#5 Příspěvek od mepp »

Díky všem, problém vyřešen. Nastavení jsem měl správně, ale problém byl v google účtu kde jsem měl moc velké zabezpečení které neumožňovalo přístup aplikacím třetích stran.

Zamčeno