Skype

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zamčeno
Zpráva
Autor
somi
Příspěvky: 42
Registrován: 29 led 2014, 13:38

Skype

#1 Příspěvek od somi »

Prosím o radu. Jsem v začarovaném kruhu. V LinuxMintu 17.3 KDE přestalo fungovat Skype 4.3. Jednoduše se nejde přihlásit. Dělá mi to na 3 NB a jednom PC se stejným systémem. Zkoušel jsem instalovat i jiná distra a je to pořád stejné. Tak jsem si nainstaloval Mint 64 bit, protože Microsoft nabízí funkční verzi jenom 64 bit. Zase to samé. Ale je to právě ten začarovaný kruh. Sestra má Win10 a s ní se spojím s posledním Skype, včetně videa. Moje maminka má linux Ubuntu mate, Skype 4.3 a s ní se z mého Linuxu Kde 17.3 nespojím. Ona se ale spojí se sestrou s Win10í. Taky z mobilu a přes stejné wifi jako mám všechny nefunkční počítače doma se dovolám všem normálně. Jsem z toho na větvi. Zkusil jsem i jiná distra, všechno stejné. Prosím o radu.

somi
Příspěvky: 42
Registrován: 29 led 2014, 13:38

Re: Skype

#2 Příspěvek od somi »

redhawk. Moc ti dějuji. Já bych používal i něco jiného, třeba Tox, ale moje maminka má 85 roků a na nic jiného by si nezvykla. Jsem rád, že jsi mě navedl na odkaz a že to funguje.

Zamčeno