Jaký SW VOIP?

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zamčeno
Zpráva
Autor
klocek
Příspěvky: 164
Registrován: 07 úno 2016, 08:45

Jaký SW VOIP?

#1 Příspěvek od klocek »

Zdravím,
Chtěl bych se zeptat na doporučení, jaký VOIP soft používáte a jste s ním spoko?
Používal jsem Twinkle, ale ten asi pod 64bit verzí není podporován.
Zkusil jsem Linphone, ale mám k němu výhrady. Neumožňuje import kontaktů. Ovládáni klávesnicí taky není moc podporováno.

Mám Mint Mate 17.3

Děkuji za doporučení

klocek
Příspěvky: 164
Registrován: 07 úno 2016, 08:45

Re: Jaký SW VOIP?

#2 Příspěvek od klocek »

díkec,
Mám 2 účty(2 poskytovatele) a jeden z nich(Odorik) mi s tym nefunguje. Takže jitsi bohužel ne.

Ale zkusil jsem Ekiga. A kupodivu mi pod 17.3 funguje. Na 18.2 mi nefungoval :( . Takže ho teď testuju. Ale chtěl bych se zeptat, kde má Ekiga uložený soubor s kontakty? Abych mohl rovnou do toho souboru naházet tel.seznam a nemusel pracně přes "přidat kontakt".

Také testuji SFLphone. A chtěl bych se zeptat, kde ten má uložený soubor s kontakty?
A do třetice, zkouším i Linphone a rovněž nemohu nikde v domovským adresáři(ve skrytých) najít složku s nastavením a kontaktlistem.

děkuji za pomoc

menom
Příspěvky: 2775
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Jaký SW VOIP?

#3 Příspěvek od menom »

klocek píše: 26 pro 2017, 15:40 Ale zkusil jsem Ekiga. A kupodivu mi pod 17.3 funguje. Na 18.2 mi nefungoval :( . Takže ho teď testuju. Ale chtěl bych se zeptat, kde má Ekiga uložený soubor s kontakty? Abych mohl rovnou do toho souboru naházet tel.seznam a nemusel pracně přes "přidat kontakt".
Vyskusaj zadat do terminalu

Kód: Vybrat vše

locate ekiga
Malo by vypisat miesta, kde ma program subory rozhadzane po systeme.

.
.

Zamčeno