Trideni souboru

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zpráva
Autor
WillM
Příspěvky: 116
Registrován: 13 kvě 2018, 00:53

Trideni souboru

#1 Příspěvek od WillM »

Pekny vecer chtel bych se zeptat jestli nevite o nejakem linuxovem ekvivalentu na Windowsacky DropIt...neco na automaticke trideni souboru (fotky, videa, muzika atd.) Kdysi jsem nejakou zminku videl na hlavni strance ale nemuzu to tam uz najit. Chtel bych prejit celkove jen na Linux a tohle je jedna z prekazek ktera mi v tom brani. Diky :?

PS.: staci nazvy programu...pokusim se si je najit sam uz na internetu...kdybych mel problem s instalaci tak bych se sem prisel poradit co dal...diky moc

kamowski

Re: Trideni souboru

#2 Příspěvek od kamowski »


WillM
Příspěvky: 116
Registrován: 13 kvě 2018, 00:53

Re: Trideni souboru

#3 Příspěvek od WillM »

ten jsem zkousel....neni to tak automatizovane jako je DropIt...takze sice dobre ale ne super...jde o to ze stahuju na systemovy ale stazene ukladam na externi disky a to je ten duvod proc chci aby to bylo automatizovane...aby se trideni delalo samo bez meho zasahu

WillM
Příspěvky: 116
Registrován: 13 kvě 2018, 00:53

Re: Trideni souboru

#4 Příspěvek od WillM »

Organize my file je placeny a s tim Organize bych potreboval pomoct s instalaci....jsem se na to dival a chtelo by to asi skompilovat nebo neco takoveho...s temato instalacema nemam zkusenost a co jsem zkousel drive docela se v tom motam.

WillM
Příspěvky: 116
Registrován: 13 kvě 2018, 00:53

Re: Trideni souboru

#5 Příspěvek od WillM »

instalaci jsem udelal ale pokazde mi vyskocilo tohle "Command "python setup.py egg_info" failed with error code 1 in /tmp/pip-build-ds8j9nf8/clint/" a program nemam ve "Start" nabidce kde jsou vsechny me programy

WillM
Příspěvky: 116
Registrován: 13 kvě 2018, 00:53

Re: Trideni souboru

#6 Příspěvek od WillM »

po zadani prikazu
"pip install ez_setup"

Vystup:
ollecting ez_setup
Downloading https://files.pythonhosted.org/packages ... 0.9.tar.gz
Building wheels for collected packages: ez-setup
Running setup.py bdist_wheel for ez-setup ... error
Complete output from command /usr/bin/python -u -c "import setuptools, tokenize;__file__='/tmp/pip-build-W65xnq/ez-setup/setup.py';f=getattr(tokenize, 'open', open)(__file__);code=f.read().replace('\r\n', '\n');f.close();exec(compile(code, __file__, 'exec'))" bdist_wheel -d /tmp/tmpSGFKLVpip-wheel- --python-tag cp27:
usage: -c [global_opts] cmd1 [cmd1_opts] [cmd2 [cmd2_opts] ...]
or: -c --help [cmd1 cmd2 ...]
or: -c --help-commands
or: -c cmd --help

error: invalid command 'bdist_wheel'

----------------------------------------
Failed building wheel for ez-setup
Running setup.py clean for ez-setup
Failed to build ez-setup
Installing collected packages: ez-setup
Running setup.py install for ez-setup ... done

takze zas neco spatne...a program porad nemam ve start nabidce

WillM
Příspěvky: 116
Registrován: 13 kvě 2018, 00:53

Re: Trideni souboru

#7 Příspěvek od WillM »

TAKZE CO DAL...PROGRAM JSEM PODLE NAVODU ZKUSIL NAINSTALOVAT ALE STEJNE HO NEMAM NA NOTESU???? VYHODILO MI TO SPOUSTU CHYB A KDE NIC TU NIC

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Trideni souboru

#8 Příspěvek od juhele2014 »

VYHODILO MI TO SPOUSTU CHYB A KDE NIC TU NIC Rozumím, to jde na vrub LM 19, je to čerstvé, neodladěné ... Asi pomůžou abgrejdy, jiný kernely, apod. Taky jsem zkoušel 19 ku (mate, xfce), ale nyní používám Ubuntu 18.04.1 LTS, a jakš takš to funguje ... :idea:

WillM
Příspěvky: 116
Registrován: 13 kvě 2018, 00:53

Re: Trideni souboru

#9 Příspěvek od WillM »

takze nefunguje.... a pak ze mezi linuxama neni rozdil...je tam asi takovy rozdil jako je ve woknech mezi 3.11 a w10....nainstalovat jde jen neco...musi se vyzkouset....a pak mi nekdo muze rikat ze vse musi fungovat a kdyz to nejde tak se neveri a krouti se ocima :/ jak jsem se setkal tady ve foru tak i v realu mezi lidma kteri pouzivaji linux...ach jo

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Trideni souboru

#10 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: WillM
Neházej flintu do žita. S linuxem je sranda, je to běh na dlouhou trať, to je ti asi jasný, že ;) Byla by to škoda to zabalit po prvních drobných nezdarech ... Widle 10 ? Děkuji, již jsem zvracel ... :lol: :lol: :lol: 8-)

ps Hoď sem nějaký logy nebo hlášky, co ti to píše ...

Zamčeno