Thunderbird po aktualizaci ....

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
chemik582
Příspěvky: 65
Registrován: 15 bře 2013, 20:12
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Thunderbird po aktualizaci ....

#1 Příspěvek od chemik582 »

Ahoj. Mám Mint 18.3 (32b) a jsem spokojen. Tedy byl jsem spokojen dokud nepřišla aktualizace Thunderbirdu na 60.2.1 !!! Po této aktualizaci se zobrazuje nějak divně. Schází mě některé informace které jsem měl standardně zobrazené. Kalendář jsem musel doinstalovávat asi jako bych se škrabal levou rukou za pravým uchem a dnes spadla poslední kapka :( když jsem chtěl odpovědět na mail. Prostě to NEJDE. Otevře se sice okno, ale nevypíše se mail toho komu odpovídám a do okna pro zprávu nelze zapisovat!
Nemáte prosím někdo radu jak a jestli vůbec se tohle dá nějak zkusit opravit? Případně tedy v krajní nouzi jak couvnout na starší verzi :(
Děkuji.
Michal Zbořil
===========
(www.mzboril.cz)

Uživatelský avatar
chemik582
Příspěvky: 65
Registrován: 15 bře 2013, 20:12
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Thunderbird po aktualizaci ....

#2 Příspěvek od chemik582 »

Vyzkouším. Děkuji.
Jen mě trochu mrzí že sem tu aktualizaci odklikl :( kdybych neaktualizoval tak funguju v pohodě dál. Pro příště aktualizace vypnu.
(zkouším ten odkaz a je tam jen ta poslední verze, ta co jsou s ní problémy, asi by to spíš mělo směřovat sem: https://archive.mozilla.org/pub/thunderbird/releases/)
Michal Zbořil
===========
(www.mzboril.cz)

Zamčeno