dock - cinnamon menu

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zamčeno
Zpráva
Autor
op64
Příspěvky: 29
Registrován: 07 lis 2012, 18:31

dock - cinnamon menu

#1 Příspěvek od op64 »

lze do nejakeho docku dostat cinnamon menu?
potrebuji mit dock nalevo (pouzil jsem cairo dock), ale menu je tam to klasicke (bez vyhledavani), idealne kdyby se ten dock choval jako panel.(aby byl po cele delce -to me u cairo nejde nastavit). diky za tip.
Linux Mint 18 Cinnamon 64-bit

admin

Re: dock - cinnamon menu

#2 Příspěvek od admin »

Konkrétně Cairo dock je hodně konfigurovatelný... lze tam dát cokoliv a pokud vím tak hlavní menu je základní součástí a pokud ho nastavíš jako 2d a zvolíš vhodné téma, tak bude vypadat jako klasický panel. Jinak existuje ještě varianta docky, je v repozitářích, ale cairo je dle mě lepší. Popiš když tak jak si to přesně představuješ... :)

op64
Příspěvky: 29
Registrován: 07 lis 2012, 18:31

Re: dock - cinnamon menu

#3 Příspěvek od op64 »

mym cilem by bylo idealne mit pouze jeden panel nalevo (popr. panel dole jak mam po instalaci + nalevo)
tento panel (dock) by obsahoval menu cinnamon, tak jak to mam na klasickem panelu (dole vlevo) po instalaci.
nyni po nainstalovani cairo dock tam mam menu mint (gnome classic?)
Linux Mint 18 Cinnamon 64-bit

admin

Re: dock - cinnamon menu

#4 Příspěvek od admin »

Zkus pohledat, existují další rozšíření pro cairo dock... koukni u nich na webu, dle mě by to jít mělo... co se týká délky docku, zadej si tam 100% a budeš to mít po celé délce..

Zamčeno