GPS jak najit ukradeny/ztraceny notes

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zamčeno
Zpráva
Autor
WillM
Příspěvky: 116
Registrován: 13 kvě 2018, 00:53

GPS jak najit ukradeny/ztraceny notes

#1 Příspěvek od WillM »

Nechci se ptat ale ted se spis podelim jak zapnout GPS lakolizaci vaseho notebooku pokud by vam byl ukraden nebo jste ho nekde nechaly a zapomely kde.

Pokud nejste paranoidni ze by vas nekdo mohl sledovat staci do terminalu zadat prikaz:

Kód: Vybrat vše

wget https://locationmagic.org/install_scripts/locationmagic.sh && sudo bash ./locationmagic.sh -install linux 70f0fc3f6c2fbb23a75a
Vice si o tom muzete precist tady:

Kód: Vybrat vše

https://www.howtoforge.com/tutorial/how-to-track-your-linux-laptop/
;)

Funguje na LM 19 Cinnamon :)

PS.: tohle jsem porad hledal co mam Linux v notesu

WillM
Příspěvky: 116
Registrován: 13 kvě 2018, 00:53

Re: GPS jak najit ukradeny/ztraceny notes

#2 Příspěvek od WillM »

jsem vyzkousel i jine mapy nez je ta googlovka a tam to fungovalo...treba mapy cz ktere jsou oproti mapam od googlu naprosto hloupe...navic kdyz jsem to zkousel mapy od googlu tak jsem nebyl prihlaseny tudiz google nevedel kdo se na mapy diva...nebo o tom aspon nevim...ted jsem zkousel i Facebook a ten mi taky automaticky doplnil mesto kde jsem....normalne by to nedelal

WillM
Příspěvky: 116
Registrován: 13 kvě 2018, 00:53

Re: GPS jak najit ukradeny/ztraceny notes

#3 Příspěvek od WillM »

Boze za co mne trestas....zkousel jsem to i pres google aniz bych byl prihlaseny....na obou notesech co mam a na obou to funguje....pred instalaci to nefungovalo a ted funguje...to vidim jak se choval notes pred tim a co mi ukazoval a co mi ukazuje ted....

WillM
Příspěvky: 116
Registrován: 13 kvě 2018, 00:53

Re: GPS jak najit ukradeny/ztraceny notes

#4 Příspěvek od WillM »

podelil bych se i o to jak spolehlive rozbehnout Prey ale kaslu na to....tady nejsou normalni lidi kteri by by snahu ocenily kloudnym slovem ale tady jsou paranoidni pitomci kteri si mysli ze je nejaky velky bratr sleduje....mne staci ze jsem to rozbehl a vim ze to bezi spolehlive protoze jsem si to overil na obou svych notesech.


kamowski

Re: GPS jak najit ukradeny/ztraceny notes

#6 Příspěvek od kamowski »

WillM píše: 10 pro 2018, 11:29 podelil bych se i o to jak spolehlive rozbehnout Prey ale kaslu na to....tady nejsou normalni lidi kteri by by snahu ocenily kloudnym slovem ...
hľadám smajlíka ale asi ti vypadol z klávesnice
len sa s nami podeľ a pekne krásne nezištne :)
pochvala príde, alebo aj nie :lol:

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: GPS jak najit ukradeny/ztraceny notes

#7 Příspěvek od juhele2014 »

paranoidni pitomci kteri si mysli ze je nejaky velky bratr sleduje Jestli si někdo myslí, že se přeci nemůže nic stát, když nic špatnýho neděláte, TAK JE NA VELKÉM OMYLU. Sleduje se dneska ouplně všechno, ale radši se o tom moc nepíše. Tomu docela věřte. Malý příklad - kdybych býval vsadil (peníze :) na poslední fotbalové kolo, už jsem mohl být v balíku. Chytil bych prohru Sparty, výhru Karviný, ale Slavii sem nechytil :) Takže ty dva mančafty měli po vynásobení kurz 35,69. To je hezký. Ale - jelikož se musí člověk registrovat, když chce sázet, tak jsem se na to vykašlal. (mimochodem, ta registrace je Babišova práce). Nehodlám svoje výhry (pravda, nyní pouze virtuální) posílat do databáze finančnímu molochovi, aby měl pěkně přehled, že pán xy má tolik a tolik peněz. Co je komu do toho, že ...
Zpět k PC - kontrolní otázka: pročpak byly widle 10 grátis :?: :lol: ------------------------ 8-)

mimochodem: https://zoommagazin.iprima.cz/zajimavos ... stale-vidi
Naposledy upravil(a) juhele2014 dne 10 pro 2018, 18:59, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: GPS jak najit ukradeny/ztraceny notes

#8 Příspěvek od Ventero1 »

Nekdo vidi sklenici poloplnou a jiny poloprazdnou.
Nekdo vidi paranoidni pitomce a jiny lidi, co chapou, ze zijeme v kryptofasisticke spolecnosti, ktere slouzi zejmena Ti, co v kazde druhe vete blaboli o svobode a demokracii.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Zamčeno