Krusader 2.7.1

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zpráva
Autor
takyradejianonymne
Příspěvky: 154
Registrován: 30 črc 2018, 13:39

Re: Krusader 2.7.1

#11 Příspěvek od takyradejianonymne »

Používat tady pojem modernější je nesmysl a když ta dvojice KDE a GNOME to spolu táhnou vedle sebe asi už od pravěku, proč LXDE přešlo v dalším stupni na LXQt je protože projekt se sloučil s Razor-qt a současně v jistý okamžik panovala s GTK3 nespokojenost a viz
https://cs.wikipedia.org/wiki/LXQt
proto ve slušnější distribuci a která na to má jsou udržovány na úrovni jak knihovny Qt tak GTKx a Mint tím pádem slušnou distribucí přestal být, jako by mu docházel dech tedy také prašule a nebo alespoň filantropie dárců a i ta od vývojářů, dle mne místo 3 v podstatě dnes stejných desktopů postavených na GTK3 měl Mint provést jejich redukci (třeba buď Mate nebo Cinnamon) a naopak aby to KDE zůstalo a v nějak slušné vždy aktuální úrovni protože si to zaslouží. Dle mne, pokud na to hardware má a není to opravdu stará vykopávka, tak dnes já upřednostním to KDE5 před Xfce. Xfce si chválím a byl jsem spokojený, ale zjevně i tam chybí kapacity aby to dalo nějaké záruky i do budoucna a jako že bude rychlé přizpůsobení tomu co se v Linuxu chystá.

Zamčeno