Vlc playlist autoaktualizace

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ragiowan
Příspěvky: 81
Registrován: 23 zář 2017, 18:16
Bydliště: u Kladna
Kontaktovat uživatele:

Vlc playlist autoaktualizace

#1 Příspěvek od Ragiowan »

Zdravím,
mám v adresáři ./Videa/YouTube/ stažená videa mp4 z youtube. Rád bych přehrával tyto videa pomocí Vlc player bez použití Thunaru. Pokoušel jsem se využít ve Vlc volbu "Moje videa". Jenže po přidání dalšího videa do zmíněného adresáře se do toho playlistu nenačte. A ani po restartu Vlc. Jedině mohu smazat tento playlist a nanovo vytvořit načtením zmíněného adresáře.
Můj dotaz zní lze nastavit automatické aktualizace toho playlistu při znovu načtení Vlc. Tak je to u SMPlayeru.
Děkuji předem za jakoukoliv radu
Dell Latitude D610, CPU:1.6 GHz, RAM:1280MB, HDD:40GB, VGA: Intel 915GM, LinuxMint 17.3, Xfce
TOSHIBA Satellite L450-16N, CPU:dual-core 2,2 GHz, RAM:3 GB, HDD 500 GB, VGA:Intel integrovaná, MX Linux 18.2_x64, Xfce

Uživatelský avatar
Ragiowan
Příspěvky: 81
Registrován: 23 zář 2017, 18:16
Bydliště: u Kladna
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlc playlist autoaktualizace

#2 Příspěvek od Ragiowan »

Zdravím,
toto není můj případ:
Jen jsem chtěl přehrávat už stažené videa z adresáře ./Videa/YouTube/. A to pomocí Vlc skrze Zobrazit/Seznam skladeb - Počítač/Moje videa. Jenže se tento playlist sám neaktualizuje. Ani po restartu Vlc. Jen jsem myslel, že by to bylo někde v nastavení aby po restartu Vlc došlo zaktualizování toho plalistu. Některé multimediální programy tuto funkci mají.
Děkuji předem za jakoukoliv radu
Dell Latitude D610, CPU:1.6 GHz, RAM:1280MB, HDD:40GB, VGA: Intel 915GM, LinuxMint 17.3, Xfce
TOSHIBA Satellite L450-16N, CPU:dual-core 2,2 GHz, RAM:3 GB, HDD 500 GB, VGA:Intel integrovaná, MX Linux 18.2_x64, Xfce

Zamčeno