Tor web browser sa spusti po 5 min - vyriešené Vyřešeno

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zamčeno
Zpráva
Autor
m-ivan
Příspěvky: 6
Registrován: 26 črc 2019, 07:15

Tor web browser sa spusti po 5 min - vyriešené

#1 Příspěvek od m-ivan »

Pozdravujem. Chcem vás poprosiť o radu ako vyriešiť problém zo spustením Tor web browser, keď kliknem na ikonu tak nič sa nedeje a asi po 5 minútach sa tor spusti. Prešiel som z windows 10 na linux Mint 19.1 Tessa a prostredie cinnamon asi pred 2. mesiacmi, tak som nie odborník na tento system, ale veľmi mi vyhovuje. Rad by som vyriešil tento problém. Tento problem začal asi po niake aktualizacii, ale neviem po akej. predtim to šlo v pohode. Nepomohlo ani odinštalovanie a následne pridanie tora, to som skušal ako prve. Prosím poradte.
Naposledy upravil(a) m-ivan dne 26 črc 2019, 09:11, celkem upraveno 1 x.

menom
Příspěvky: 2757
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Tor web browser sa spusti po 5 min

#2 Příspěvek od menom »

.
m-ivan píše: Nepomohlo ani odinštalovanie a následne pridanie tora, to som skušal ako prve
Ked su problemy s programom je dobre ho odinstalovat aj spolu s konfiguracnymi subormi.
Nevieme ako to bolo instalovane.
Klikacim spôsobom napriklad cez program Synaptic, kde sa oznaci program, alebo balik(y) - Oznacit na uplne odstranenie
Potom stlacit tu fajku - Pouzit

Alebo cez terminal:
sudo apt purge tor
Ak su instalovane aj tie doplnky, tak by som skusil aj tie purgnut pridat hviezdicku do prikazu *
sudo apt purge tor*
Ked to prebehne, mozno znova instalovat.

.
.

m-ivan
Příspěvky: 6
Registrován: 26 črc 2019, 07:15

Re: Tor web browser sa spusti po 5 min

#3 Příspěvek od m-ivan »

Vďaka, zadal som do terminálu: sudo apt purge tor* a po opätovnom nainštalovaní beží ako ma. Veľké ďakujem. Linux Mint je skvelý system, už nikdy windows!

eDrak
Příspěvky: 39
Registrován: 24 úno 2013, 17:38

Re: Tor web browser sa spusti po 5 min - vyriešené

#4 Příspěvek od eDrak »

Zdravím, prosím, mohl by mi někdo napsat česky postup jak Tor jednoduše nainstalovat? Děkuji

eDrak
Příspěvky: 39
Registrován: 24 úno 2013, 17:38

Re: Tor web browser sa spusti po 5 min - vyriešené

#5 Příspěvek od eDrak »

To jsem udělal ale tor browser nelze spustit. Kliknu na aplikaci v nabídce, ale systém tor nespustí - není žádná reakce.

Zamčeno