Podnikatelský program PROFIT

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stani
Příspěvky: 511
Registrován: 14 srp 2015, 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Podnikatelský program PROFIT

#11 Příspěvek od stani »

zeleno110 píše: 07 úno 2020, 17:35 Ak by boli problémy, možno sa dá použiť aj https://www.zdarma-eet.cz/eet-pro-linux.php
No to se bohužel nedá. EET v Profitu je pevně spojeno s tímto programem - odečet ze skladu, číselná řada prodejek/faktur a s tím i spojené účetnictví.
ZDARMA-EET.CZ je zcela samostatný projekt, který je zaměřen jen a pouze na vydávání paragonů pro EET. Nic více. Ano, možná pro nějakého malé živnostníka, nevím.
Ale ten kdo potřebuje a bazíruje na PROFITU je to nonsens.

No, doufejme, že už to ETT v Profitu funguje, jinak zrovna nám, by pak byl Profit na Linuxu k ničemu.
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci. stani.1blog.cz

Uživatelský avatar
stani
Příspěvky: 511
Registrován: 14 srp 2015, 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Podnikatelský program PROFIT

#12 Příspěvek od stani »

O tom (že to nechce fungovat ve Windows 2000, XP nebo Vista) vím, ale když je v nastavení POL Windows 7, tak by to snad fungovat mohlo, ne?
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci. stani.1blog.cz

Uživatelský avatar
stani
Příspěvky: 511
Registrován: 14 srp 2015, 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Podnikatelský program PROFIT

#13 Příspěvek od stani »

Ani tady EET nikdo nezmiňuje. Příští týden EET ozkouším, a bude jasno hned. Ozkouším i další věci, co tam zmiňuje, že nefungují (třeba tisk do PDF).
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci. stani.1blog.cz

kamowski

Re: Podnikatelský program PROFIT

#14 Příspěvek od kamowski »

zeleno110 píše: 08 úno 2020, 10:25 ... aj kamowski tam sľuboval. "Do toho vlákna budem pridávať aj svoje ďalšie postrehy a návody.
ci pána, nevadí ti, že vyťahuješ niečo z roku 2014?
to ja som teraz povinný ten sw používať naveky, čo keď príde nejaký niekto a bude to chcieť vyskúšať? ináč v pohode?
a v tej dobe som okrem tých dvoch článkov prispieval aj do fóra, či ty tam vidíš príspevky od niekoho iného?
no nič, kopol si si :roll:
viac neporadím, už dávno mám iný sw a cez PoL som to ani neskúšal
stanimu odporúčam postup zo stránky výrobcu a v prípade neúspechu osloviť ho priamo, tiež som to tak robil pri týchto programoch

lajka27
Příspěvky: 4
Registrován: 21 kvě 2019, 20:44

Re: Podnikatelský program PROFIT

#15 Příspěvek od lajka27 »

Zeleno co je to za téma co používáš?

kamowski

Re: Podnikatelský program PROFIT

#16 Příspěvek od kamowski »

zeleno110 píše: 08 úno 2020, 16:08 Si skýsi precitlivelý ;) , len ma zarážalo, že človek, čo o tom písal návody a používal ten program, nemal doteraz záujem prispieť a poradiť stanimu. Ale, aspoň to okamžite zabralo. :)
tieto komentáre mi vôbec nepripadajú vtipné a trošku priškrť fantáziu
stani moje články odmietol s tým, že sa v nich zamotal a chytil sa PoL
ja ten sw už dávno nemám, čo som mu akože mal napísať?
nemám potrebu sa ku všetkému vyjadrovať
ak by ma niekto oslovil, napísal by som mu zase len to isté a túto nezmyselnú debatu ukončime

Uživatelský avatar
stani
Příspěvky: 511
Registrován: 14 srp 2015, 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Podnikatelský program PROFIT

#17 Příspěvek od stani »

kamowski píše: 08 úno 2020, 15:14 stanimu odporúčam postup zo stránky výrobcu a v prípade neúspechu osloviť ho priamo, tiež som to tak robil pri týchto programoch
S programátorem jsem v kontaktu. Zrovna tento týden mi volal (a říkal, že to možná bude problém,ale mám to prý zkusit, protože oni se Linuxu prakticky nevěnují). Do Profitu jsem už přispěl x nápady a vylepšeními (zatím ale bohužel většina nevyslyšena :D ).

Můžeš prozradit co nyní používáš namísto Profitu?

zeleno110: jasně, díky. Pokud v pondělí bude trochu času, pustím se do toho (PC už je totiž natrvalo v práci).
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci. stani.1blog.cz

kamowski

Re: Podnikatelský program PROFIT

#18 Příspěvek od kamowski »

MRP
nenapadá ma teraz nič, čo by nefungovalo, nejaké drobné zaseknutia pri úprave šablón ale nič vážne
mám verziu "fakturácia" a účtovníčke som kúpil full, preposielam jej exporty elektronicky, spáruje s platbami z výpisu (elektronický), ...
mám samozrejme sk verziu ale je aj cz
inštalácia cez wine, úplne jednoducho, aktualizácie cez internet

Uživatelský avatar
stani
Příspěvky: 511
Registrován: 14 srp 2015, 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Podnikatelský program PROFIT

#19 Příspěvek od stani »

Jo, tak MRP jsme také zkoušeli, ale docela chaos... To mě se zdá že Profit oproti MRP je určitě min. o level výše.
Ale třeba zrovna tobě může vyhovovat.
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci. stani.1blog.cz

kamowski

Re: Podnikatelský program PROFIT

#20 Příspěvek od kamowski »

fakturačný sw mi musí vystaviť faktúru a ďalšie dokumenty v súlade so zákonom
účtovníčka musí vydané a prijaté účtovné doklady zaúčtovať podľa zákona
všetko ostatné je už len subjektívne,
mojou prvou subjektívnou požiadavkou bolo, aby to fungovalo na linuxe, nebudem pre jeden sw držať v pc win.
a druhou, že mi to musí tlačiť bez chýb
účtovníčka s tým pracuje na svojom pc, kde má win.

Zamčeno