Je možné mít v LM nějaký multislovník?

Diskuze, problémy a zkušenosti s programy, nástroji nebo balíčkovacími systémy
Zpráva
Autor
uleva

Re: Je možné mít v LM nějaký multislovník?

#11 Příspěvek od uleva » 29 úno 2020, 17:43

Promiň ale já to jsem krátce jen pár dní, tak opravdu nevím jak racionálně se tady komunikuje. Tohle jsi napsal k tématu multislovník ?
juhele2014 si krátí dlouhou chvíli tím, že i mimo téma stále něco píše, a píše a píše: No, prosim, ono to půjde, ne že ne ... ;) Zase měl jůhele pravdu, jako vždy ... :lol: Bohužel - budeš se setkávat stále s těma samejma, bo sem na forum sice lidi choděj, ale jenom si číst. Málo kdo sem k dotazům něco napíše, i když samozřejmě může. A byli bychom pochopitelně rádi, kdyby se ukázal další "rádce", ale nikomu se do toho moc nechce, to je škoda ...
No ty asi nebudeš můj milovaný a moudrý přítel. Co s tebou?
Obrázeka takéObrázek

zeleno110
Poradce Mintu

#12 Příspěvek od zeleno110 » 29 úno 2020, 18:17

juhele2014 sa tu okrem odbornej pomoci stará aj o dobrú náladu, časom si ho zamiluješ ;)

juhele2014
Guru Mintu

#13 Příspěvek od juhele2014 » 29 úno 2020, 20:09

časom si ho zamiluješ Proboha, jenom to ne, to bych furt opilej láskou, a přeci jen, už mi není dvacet. 8-) Ale já myslim, že to tady uleva docela dobře píše, a dokonce už má i nějaký výsledky. Je potřeba jí pochválit. To jako vážně. Nejsme tady na ubuntu-foru, tím chci říct, že každý forum má svoje specifika, ale bohužel dívky a ženy, ačkoliv jsou našimi inspiracemi, tak chvíli trvá, než nasajou tu správnou pohodu a nadhled, který většina dlouholetých pisálků zde na foru má. To přijde tak po desáté instalaci LM a po mnoha desítkách hodin strávených hledáním odpovědí pro tazatele zde na foru. :lol: Prostě - běžný život uživatele linuxu je procházka po rozkvetlé zahradě plné fialek, ale jak se pro jednu sehneš, tak určitě všichni víte, jak je to dál ... ;)

uleva

#14 Příspěvek od uleva » 29 úno 2020, 20:31

zeleno110 - Už jsem to pchopila. Hodnost se dosáhne množstvím postů (i když často jalových). :roll:
Obrázeka takéObrázek

juhele2014
Guru Mintu

#15 Příspěvek od juhele2014 » 29 úno 2020, 22:16

Jéžiš, to je hezká tabulka ... :D Co jsem tady na foru, tak jí vidím poprvé. Uleva je zde chvilku, a už ví, jak to tady funguje, tak to tedy gratuluju ... Najdi si dost času na čtení v tomto viewforum.php?f=12 vláknu. Lecos se tam dozvíš ... ;)

Odpovědět