Jaký program pro *.pdf ?

Diskuze, problémy a zkušenosti s programy, nástroji nebo balíčkovacími systémy
Zpráva
Autor
takyradejianonymne
Poradce Mintu

Re: Jaký program pro *.pdf ?

#31 Příspěvek od takyradejianonymne » 03 bře 2020, 16:47

Ventero1: na 3. straně se řeší to co mělo být ale (vy)řešeno už na straně 1 a hned po v pořadí 3. příspěvku! Jak správně dnes zhodnotil labeent a který byl tehdy jeho autorem.
Právě proto jsem věc navíc já potom rozšířil, tazatelka záhadně mlčela a protože se ani nenamáhala to na začátku jí doporučené přečíst
:twisted: a potom odzkoušet! :twisted: , o ony také interaktivní soubory .pdf: jako upozornění na další možný problém a zvláště, když tazatelka kladla důraz navíc i na komuníkaci s úřady ... a tedy na ono pro ni prý důležité podepisování.

Navíc jsem se od tazatelky také průběžně dozvěděl její podivné tvrzení, že prý v Linuxu/Mintu nejde podepsat e-mail, natož nejde ani prý použít digitální podpis od České pošty, ač už po 1/2 minutě surfování po webech lze zjistit opak, ano, jsou zde někdy problémy ale jsou dle dostupných informací tj. dle odpovědí na fórech řešitelné. Českou daňovou správu jsem použil jen jako příklad někdy problematické komunikace právě s těmi úřady, o které tazatelce předpokládám prý jde, a také nějak jsou řešitelné ... i když poněkud v současném vývoji státní správy nepřímo a provizorně. Snad bude líp.

Načež od tazatelky, a aniž by cokoli ona viditelně odzkoušela :evil: , tak tady potom čtu její provokace jako že prý Linux/Mint je tak akorát na hraní a ne na práci, ani na tu prý základní kancelářskou :roll: :twisted:
Za sebe to neberu nijak osobně, tj. já a ona tazatelka, ale vyhodnocuji si to pro sebe tak, že to už je poslední dobou tady kolikátý případ chucpe, tedy divného trollování a kdy není účelem dobrat se nějaké odpovědi ve smyslu toho, že tazatel/tazatelka doporučené také vyzkouší - a teprve potom se ptá případně dál. Jak tady už svými slovy napsal dnes poněkud rozčarovaný labeent. Který tady na začátku plně, jak to já hodnotím, přece odpověděl. A dál nemělo smysl pokračovat.
Za mne tu končím, já na tuhle hru od podivného trolla naskakovat nebudu. :lol:

Ventero1
Velkovezír Mintu

#32 Příspěvek od Ventero1 » 03 bře 2020, 19:54

Však jsem psal, že tvé výtky jsou v základu oprávněné. Zase si nemyslím, že Úleva je troll - spíš někdy dá více té úlevy a má ty sklony, které jsem popsal. Stejně tak nemyslím, že ty by jsi chtěl schválně být nepříjemný. Prostě to chce ten respekt.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

uleva

#33 Příspěvek od uleva » 05 bře 2020, 07:26

zeleno110 píše:
03 bře 2020, 15:16
:arrow: uleva
choď na stránku https://code-industry.net/free-pdf-editor/ , rozbaľ spodný červený riadok a stiahni .deb balíček
Screenshot_20190708_144652.png
potom naň klepni myšou a mal by sa otvoriť program gdebi a dáš nainštalovať balík
Díky můj věrný a moudrý příteli. Já ten link podle tvého obrázku ale nevidím. Pls dej mi odkaz přímo na něj. Dík
Obrázeka takéObrázek

zeleno110
Poradce Mintu

#34 Příspěvek od zeleno110 » 05 bře 2020, 10:13

Na tej stránke treba ťuknúť na šipku pred spodným riadkom
Screenshot_20190709_163124.png
potom stiahnuť vrchný deb balíček, tým, že naň ťukneš myšou,
ak by sa nedarilo, dá sa stiahnuť aj pomocou príkazov na stránke https://translate.google.com/translate? ... rev=search
Screenshot_20190709_132544.png
a ten potom poklepaním myšou nainštalovať.

Odpovědět