Zrcadlo Androidu na LM

Diskuze, problémy a zkušenosti s programy, nástroji nebo balíčkovacími systémy
Odpovědět
Zpráva
Autor
misakel

Zrcadlo Androidu na LM

#1 Příspěvek od misakel » 19 říj 2020, 11:35

Ahoj, dávám je pro info pro ostatní, je to za mě pecka.
https://www.omgubuntu.co.uk/2019/07/scr ... untu-linux
Rozchodil jsem to (jako laik) na Huawei P40 Lite (bez zasr. googlu) a opravdu to nádherně zobrazuje a lze ovládat myší. Za mě 1***
Hlavně to jede přes USB a nic nejde po síti. atd.. Pokud to už zde bylo, tak se omlouvám. M.S.

akojak
Poradce Mintu

Re: Zrcadlo Androidu na LM

#2 Příspěvek od akojak » 19 říj 2020, 12:35

Na čo je to dobré, čo sa s tým dá robiť? Píše sa tam že informácie môžu byť už neaktuálne....

menom
Guru Mintu

#3 Příspěvek od menom » 19 říj 2020, 17:00

.
misakel píše:Rozchodil jsem to (jako laik) na Huawei P40 Lite (bez zasr. googlu) a opravdu to nádherně zobrazuje a lze ovládat myší. Za mě 1***
Hlavně to jede přes USB a nic nejde po síti.
Zaujima ma, ze ked to mas spustene a ovladas display mobilu, tak sa da pripojit na net cez mobilne data.
Ale ci to pripojenie na net zdiela s desktopom, ze na pc ked sucasne pustis browser
tak to funguje (cez mobilne data) ?
Alebo len v tom okne mobilu ....

.

alojz
Vezír Mintu

#4 Příspěvek od alojz » 19 říj 2020, 21:25

...v airdroidu je viac moznosti... :roll: :roll: :roll:
AMD Ryzen 5 2400G Raven Ridge
AMD Ryzen 3 3200U Raven Ridge

misakel

#5 Příspěvek od misakel » 25 říj 2020, 09:17

akojak píše:
19 říj 2020, 12:35
Na čo je to dobré, čo sa s tým dá robiť? Píše sa tam že informácie môžu byť už neaktuálne....
No já pořád chtěl soft, tak jak byl třeba wammu na "hloupé" telefony. Prostě číst na pc sms z telefonu a psát atd.. A nechtěl jsem to přes wifi služby, kde to běhá kdoví kde. Tohle je prostě staré dobré připojení přes USB a zároveň na pc můžu dělat vše jak v telefonu. Příklad třeba potvrzovací sms na různé služby, nemusím pořád brát telefon do ruky a ručně opisovat kódy, lze totiž i z obrazovky telefonu zkopírovat text a ten vložit na pc třeba do prohlížeče třeba jako přihlášení do banky atd.. No pro někoho je to třeba blbost, ale mně to fakt plně vyhovuje.

Ventero1
Guru Mintu

#6 Příspěvek od Ventero1 » 25 říj 2020, 09:22

Ale jo - vsak je super, ze jsi tim prispel. Vubec by nebyl spatny clanek, kde se proberpu rozdily ve fungovani tech dvou zminenych moznosti a treba i dalsich, jsou-li a take praci v nich ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Odpovědět