skype

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zamčeno
Zpráva
Autor
watches
Příspěvky: 2
Registrován: 20 srp 2014, 23:30

skype

#1 Příspěvek od watches »

Pratele vubec nejede webka na skypu v nastaveni je aktivni zavru nastaveni a kamera vypne prosim vas o pomoc diky moc.
Uz nevim jak dale diky moc :oops:

admin

Re: skype

#2 Příspěvek od admin »

Příteli,
jaká webka, jaký Mint, jaké pracovní prostředí, jaká verze Skype..... křišťálovou kouli jsem někde ztratil....

czpetr
Příspěvky: 125
Registrován: 15 říj 2013, 18:20
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: skype

#3 Příspěvek od czpetr »

Ahoj nevíte jestli se dá zprovoznit skype nové verze 4.3 na LM mate 64bit. našel jsem pouze pro verzi 32bit.dík za tipy.

admin

Re: skype

#4 Příspěvek od admin »

32-bitová aplikace v 64-bitovém systému normálně poběží, ale obráceně to nejde :)

Andreas
Příspěvky: 164
Registrován: 12 bře 2013, 21:25

Re: skype

#5 Příspěvek od Andreas »

Ahoj,
skype 4.3 mi na LM 17 Mate x64 funguje bez problémů. Měl jsem ho chvilku i na LM 13 Mate x64.

Stáhni si baliček ze stránek skypu http://www.skype.com/en/download-skype/ ... -computer/
Dej pro linux a vyber Ubuntu 12.04 (multiarch)
Po stáhnutí nainstaluj a mělo by vše fungovat :-)

Napiš jak jsi pochodil..


---------------------------------------------------------------------------------------------
LM 17 Mate x64
intel Pentium dual core 2.00 GHz, RAM 2GB, Nvidia 9500GT

czpetr
Příspěvky: 125
Registrován: 15 říj 2013, 18:20
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: skype

#6 Příspěvek od czpetr »

vyřešeno stáhl jsem verzi Ubuntu 12.04 (multiarch) a nainstaloval funguje.Jen jsem musel ve správci balíku odinstalovat skype verzi 4.2 nějak se to hádalo.Takže příspěvek se muže dát jako vyřešený.

Zamčeno