Hry v Linuxu a Steam [vyřešeno]

Sekce pro uživatele, kteří usilují o hraní her na Linuxu
Zamčeno
Zpráva
Autor
Miloslav
Příspěvky: 63
Registrován: 04 čer 2016, 17:30

Hry v Linuxu a Steam [vyřešeno]

#1 Příspěvek od Miloslav »

Linux je graficky na dobrý urovni ale nechápu hry . Vypadají jako z dob Windows'95 a 2000. Přitom podle mě má Linux na lepší než nabízí v aplikaci správce souboru. Graficky sou na špatný urovni. Skoušel sem hry ze steamu ale nepodařila se mi stáhnout ani jednu vic přiloha. Nevěřim tomu že nejsou hry v dobrý kvalitě na linux než to co je ve správci souboru. Linux podporuje kvalitní grafický karty tak proč je nepoužít. Pochybuji že čtvrtý operační systém na světě neumí hry. Klidně by si za ně lidi připlatili ale zatím sem žadnou neviděl co by stálo za to. Steam nefunguje jak má.
Přílohy
Chyba stream
Chyba stream

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Hry

#2 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: Pochybuji že čtvrtý operační systém na světě neumí hry. Správně. Zde https://appdb.winehq.org/objectManager. ... plications je jenom zlomek, co lze hrát v linuxu. Já sice na steamu účet mám, ale již dva roky (+-) jsem tam nebyl, takže to nějak extra nehrotím ... Najdi si hru, co tě zajímá a pusť si jí přes wine a máš klid.
ps Na hry je tady extra vlákno. ;)

Uživatelský avatar
milhouse
Příspěvky: 272
Registrován: 03 úno 2015, 09:52

Re: Hry

#3 Příspěvek od milhouse »

Šmarjá, co mu to radíš. Na Steamu je mrtě her pod Linux (SteamOS). Jen si to vyfiltrovat. Dále gog.com, nebo google. Wine až když to jinak nejde...

http://store.steampowered.com/search/?t ... nux&page=1
"...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

Miloslav
Příspěvky: 63
Registrován: 04 čer 2016, 17:30

Re: Hry

#4 Příspěvek od Miloslav »

Jak nainstalovat?????????????
Přílohy
Hra.jpg

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Hry

#5 Příspěvek od juhele2014 »

:mrgreen: Šmarjá, co mu to radíš Sranda musí bejt ... Kdyby alespoň napsal, jaký má (originál) hry, jestli je to DVD verze, nebo ne, co má za stroj, protože nový hry na starým železe nepoběží, prostě nevíme nic ... :mrgreen:
ps Vyzkouším ten steam, že to prej nejde, pak ať si mě teda nepřeje ... :lol:

DrShame
Příspěvky: 145
Registrován: 12 dub 2014, 11:44

Re: Hry

#6 Příspěvek od DrShame »

No já na Steamu nedávno dohrál střílečku Bioshock Infinite. Běží nativně na linuxu a graficky je to paráda. Doporučuju.

Dále z toho, co jsem dřív hrál, mohu doporučit Borderlands 2 / TPS, Metro: 2033 Redux, Metro: Last Light Redux, Payday 2, XCOM: Enemy Unknown, Total War: Attila, atd ... Všechno linux nativní hry. Jsou jich tam hromady. Stačí si jen vybrat :)

Až na výjimky hraji vše s xbox360 gamepadem. Taky bez problémů.

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Hry

#7 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: DrShame
Metro sem taky dohrál, ale hodně vysoko hodnotím sérii Stalker, to je nářez. Ale s myší a v křesílku, a kvalitní sluchátka, na joutube je dost videí, o co jde ... ;)
-- -- -- --
Pokusím se rozchodit steam a pak napíšu, jak to u mě vypadá.

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Hry 19.6

#8 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: Takže Steam bez problémů nainstalován, založil jsem nový účet a už to sviští. Pro kontrolu jsem si zahrál "The Plain", graficky pěkný, ale jinak to moc nefotim ... Pokud ti steam něco (někdo) blokuje, zkontroluj si připojení, příp. napiš, co ti vlastně nejde ...

Zamčeno