Příkaz pro stažení filmu z Youtube, stream

Problémy s příkazy v příkazovém řádku nebo obecně s terminálem
Zpráva
Autor
ulo
Příspěvky: 481
Registrován: 31 říj 2012, 16:08

Re: Příkaz pro stažení filmu z Youtube, stream

#11 Příspěvek od ulo »

Tak to zkus takto, jestli to pomůže:

Kód: Vybrat vše

cd /proc/`pidof plugin-container`/fd/ && cp `ls -l|grep Flash|cut -d " " -f8` ~/Plocha/manowar.flv
Osobně na stahování z Youtube používám plugin Easy Youtube Video Dobwloader ve Firefoxu, který přidá pod každé video tlačítko na stažení, kde si pak zvolíš v jakém formátu a v jaké kvalitě má cílové video být.
LinuxMint 17.3 KDE (64b) - AMD Athlon II X2 270, MB ASUS M5A78L LE, RAM 8 GB, ATI Radeon HD4350
LinuxMint 17.3 KDE (32b) - DELL Latitude D530

Maky
Příspěvky: 145
Registrován: 21 lis 2012, 20:00

Re: Příkaz pro stažení filmu z Youtube, stream

#12 Příspěvek od Maky »

Takže to nefunguje:

Kód: Vybrat vše

maky@maky-System-Product-Name ~ $ cd /proc/`pidof plugin-container`/fd/ && cp `ls -l|grep Flash|cut -d " " -f8` ~/Plocha/manowar.flv
cp: za „/home/maky/Plocha/manowar.flv“ chybí název cílového souboru
Více informací získáte příkazem „cp --help“.
maky@maky-System-Product-Name /proc/2568/fd $ 
Nainstaloval jsem si Easy Youtube Video Dobwloader, ale nikde v liště se mi neobjevi, ani po restaru. Používám prozatím Ants, ale radě bych ten přízaz.
Kdo si s MINTem hraje, nezlobí.

Maky
Příspěvky: 145
Registrován: 21 lis 2012, 20:00

Re: Příkaz pro stažení filmu z Youtube, stream

#13 Příspěvek od Maky »

aha, tak jsem to našel. Easy Youtube Video Dobwloader se objevil pod písničkou. No jo, ale neukládá to v avi. A jak jsem právě zjistil, nestahuje ze streamu.cz. Takže mi je na nic.
Kdo si s MINTem hraje, nezlobí.

admin

Re: Příkaz pro stažení filmu z Youtube, stream

#14 Příspěvek od admin »

Nevím, kde jsi ty příkazy našel, ale tento způsob je dle mě hodně starý... Zde je popsán novější způsob ukládání videí pomocí terminálu, který v LM určitě funguje http://www.ihaveapc.com/2011/10/how-to- ... nt-ubuntu/.

Maky
Příspěvky: 145
Registrován: 21 lis 2012, 20:00

Re: Příkaz pro stažení filmu z Youtube, stream

#15 Příspěvek od Maky »

Našel, nenašel, bylo mi poraděno http://forum.ubuntu.cz/index.php?topic= ... #msg389743 a krásně fungoval
Kdo si s MINTem hraje, nezlobí.

admin

Re: Příkaz pro stažení filmu z Youtube, stream

#16 Příspěvek od admin »

Jak si sám řekl výše, v nových verzích nefunguje ani v Ubuntu, vyzkoušej tedy návod z předchozího příspěvku. Je sice anglicky, ale myslím si, že není nijak těžké to pochopit. :)

Maky
Příspěvky: 145
Registrován: 21 lis 2012, 20:00

Re: Příkaz pro stažení filmu z Youtube, stream

#17 Příspěvek od Maky »

Něco podobného jsem kdysi zkoušel. Ono to fungovalo, ale jen na youtube. No až budu mít trochu času, tak to vyzkouším. Teď musím dát Mint na dva notebooky, ale to třeba v jiném vláknu.
Kdo si s MINTem hraje, nezlobí.

Zamčeno