RSYNC

Problémy s otevíráním, kopírováním a dalšími operacemi s obecnými soubory, včetně zálohování
Zamčeno
Zpráva
Autor
ra3662
Příspěvky: 2
Registrován: 05 led 2016, 13:11

RSYNC

#1 Příspěvek od ra3662 »

Zdravím, nevím jestli jsem dobře, ale snad mi někdo poradí.
Jsem uživatel OSX a používám pro zálohu příkaz rsync.
Zálohování probíhá jak má, problém je s logem.
Log mám řešený v příkazu rsync, jen jsem myslel že první log bude kompletní a daší logy budou mít zaznamenané pouze změny. Bohužel log je stále stejný. Vždy obsahuje všechno co se zálohovalo.
Poradí někdo?
Přikládám jak otisk tak txt.

Kód: Vybrat vše

[size=50]rsync -avi --log-file=/Volumes/Zaloha/rsync_txt/_prace-z-OS9-sitx-baleno-na-OSX-`date +%F`.txt /Volumes/IO960GB/Zalohuje-se/zaloha/_prace-z-OS9-sitx-baleno-na-OSX/ /Volumes/Zaloha/_prace-z-OS9-sitx-baleno-na-OSX/
rsync -avi --log-file=/Volumes/Zaloha/rsync_txt/_blbosti-z-OS9-`date +%F`.txt /Volumes/IO960GB/Zalohuje-se/zaloha/_blbosti-z-OS9/ /Volumes/Zaloha/_blbosti-z-OS9/
rsync -avi --log-file=/Volumes/Zaloha/rsync_txt/_prace-v-OSX-`date +%F`.txt /Volumes/IO960GB/Zalohuje-se/zaloha/_prace-v-OSX/ /Volumes/Zaloha/_prace-v-OSX/
rsync -avi --log-file=/Volumes/Zaloha/rsync_txt/_prace-z-OS9-`date +%F`.txt /Volumes/IO960GB/Zalohuje-se/zaloha/_prace-z-OS9/ /Volumes/Zaloha/_prace-z-OS9/
rsync -avi --log-file=/Volumes/Zaloha/rsync_txt/Canon_foto-`date +%F`.txt /Volumes/IO960GB/Zalohuje-se/Canon_foto/ /Volumes/Zaloha/Canon_foto/[/size]
[URL=http://nahraj.to/1iFH][img]http:// ... .jpg[/img][/url]

segfault
Příspěvky: 494
Registrován: 29 dub 2013, 21:25

Re: RSYNC

#2 Příspěvek od segfault »

Zřejmě se zálohuje všechno dokola. To nastane v případě, kdy nesedí časové značky, nebo velikost souboru.
Fedora 32 MATE 64bit; kernel 5.8.11
CPU: Ryzen 9 3600X (12 core); RAM: 32 GiB

ra3662
Příspěvky: 2
Registrován: 05 led 2016, 13:11

Re: RSYNC

#3 Příspěvek od ra3662 »

segfault píše:Zřejmě se zálohuje všechno dokola. To nastane v případě, kdy nesedí časové značky, nebo velikost souboru.
A je nějaká možnost nápravy?

Zamčeno