Linux MX17

Problémy s ostatními distribucemi Linuxu než je Linux Mint
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Linux MX17

#21 Příspěvek od Ventero1 »

Nemohl jsem nejak najit jak spravovat polozky na hlavnim panelu ani nejake podrobnejsi nastaveni listy. To jak to je v Xubu nebo LM, jsem tam nevidel. Navedete prosim?
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Linux MX17

#22 Příspěvek od Ventero1 »

Diky - pozkousim snad zitra. Mam uz zkusit 17.1 rovnou ? Nejsou tam nejake vyrazne bugy?

A funguje posledni mx korektne - tedy out of box - na zarizenich 2v1 z obdobi kolem 2015, 2016? Wifi, zvuk, dotek?

Offtopic: Jaky mas nazor na Xubuntu 18.04? Nekdo proklamoval, ze je celkem slusne odladene. A jak je na tom treba tohle distro ohledne 2v1?
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

vxmery
Příspěvky: 563
Registrován: 24 úno 2014, 13:39
Bydliště: Čeklís

Re: Linux MX17

#23 Příspěvek od vxmery »

xubuntu v pohode, oproti lm stabilne, len treba doinstalovat napriklad aj synaptic
V balíku Libre Office chýbal Impress, musel som ho doinštalovať práve cez synaptic.
Linux Mint 21.3 Cinnamon 64b
Dobrá nálada naserie toľko ľudí, že je dobré si ju zachovať

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Linux MX17

#24 Příspěvek od Ventero1 »

Doinstalovat Synaptic sned neni takovy problem. I kdyz jsem se zatim obchazel bez nej. Ale to nejspis proto, ze jsem nemel nejake naroky na instalace. Neco jsem instaloval pres centrum SW a obcas neco via dpkg ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Zamčeno