wine-upgrade

Spouštění softwaru pro Windows přes nástroj Wine
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1384
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: wine-upgrade

#21 Příspěvek od alojz »

...diky...licenciu mam dozivotnu plus link na stiahnute k licencii...vzdy najnovsiu verziu stahuje,nasledne potvrdim registracne udaje a hotovo...toto mi bolo potrebne pri sustavnom pade win a preinstalacii...v skratke...a ten pléjonlinuks potrebujem???nestaci len wine???diky...... :?: :?: :?:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1384
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: wine-upgrade

#22 Příspěvek od alojz »

...ja akoze nemam instalacku,len link,nato kliknem a instaluje...webova instalacka,s aktualizaciamy,potom su automaticke aktualizacie...diky za tvoj cas,asi filmoru nadalej vynecham...
tippp-media chance-dynamic auto painter...funguje pod win,fantasticke obrazky robi z foto...maluje...
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: wine-upgrade

#23 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: alojz
Prosim tě, vždyť to nic není ... Jen to zkus. Už jsem filmoru 846 stáhnul a jdu na věc ... 8-)
(ať žijou pokusný králíci)

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1384
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: wine-upgrade

#24 Příspěvek od alojz »

...vo wine 4.0.3 filmora 9 nefunguje...a 4.21-ku dat je nad moje sily...mam PPA... :ugeek: :ugeek: :ugeek:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: wine-upgrade

#25 Příspěvek od juhele2014 »

Funguje to, ale výsledný export je s vodoznakem wondershare filmora. Zkusil jsem různý kodeky, resp. výstupy (mov, mkv, avi, mpg2), kupodivu to šlo hladce. Filtry rovněž fungují, i zápis textu do videa. Má tendenci to stahovat doplňky, to sem nezkoušel. Nakonec to nabízí registraci, jestli zmizí vodoznak, to netuším, ale je mi to šumák, jednak do videa nedělám, a jednak jsou přímo v linuxu vhodný jiný edit. nástroje. Ale videonadšencům se tento program bude určitě líbit ... 8-)

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1384
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: wine-upgrade

#26 Příspěvek od alojz »

.juhele-ked registrujes,neni vodoznak...
.zeleno-super,ide to hladko aj bez pléjonlinuks...

...namiesto filmory pouzivam uz openshot,od zalozenia tohto vlakna...openshot ma take prijatelne prostredie premna...asitaknijak
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Zamčeno