wine-upgrade

Spouštění softwaru pro Windows přes nástroj Wine
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1384
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: wine-upgrade

#11 Příspěvek od alojz »

wine: cannot find L"C:\\windows\\system32\\windovs.exe" -cez terminal toto pise ked zadam wine windovs program loader


Usage: wine PROGRAM [ARGUMENTS...] Run the specified program
wine --help Display this help and exit
wine --version Output version information and exit
a ked zadam len wine...


mam linux na eMMC karte,dva dni instalacia,a žeby
ODZNOVA??? :?: :?: :?:



...
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1384
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: wine-upgrade

#12 Příspěvek od alojz »

redhawk :mrgreen: -čakam pozitivnejsie riesenia...
...ked wine vyhladam,tak viem aj konfigurovat,aj instalaciu exe-suborov v terminale som skusal-funguje...len z menu sa neotvori... :?: :?: :?:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Uživatelský avatar
milhouse
Příspěvky: 272
Registrován: 03 úno 2015, 09:52

Re: wine-upgrade

#13 Příspěvek od milhouse »

Poradím ti znovu a naposledy. Nainstaluj PlayOnLinux a dělej to přes něj!
"...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1384
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: wine-upgrade

#14 Příspěvek od alojz »

...JASNE-spravim cistu instalaciu :!: :!: :!:

...a nedalo by sa podrobnejsie osvietit problem-aby som bol v obraze :shock: :geek: :ugeek:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1384
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: wine-upgrade

#15 Příspěvek od alojz »

-VYSLEDOK-----------preinstaloval som OS,nainstaloval WINE stable---------A TERAZ UZ NENI NIKDE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


-zas mam rozbity system???--------ALEBOAKOTOJE???
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: wine-upgrade

#16 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: alojz
ALEBOAKOTOJE??? Není to úplně jednoduchý, to se přiznám. Stahnul jsem z filehippo filmoru, a pak to pokračovalo spuštěním. Dobrý, ale po pár krocích to padlo. Takže sem nastavil wine 1.6.2 na Windows 8 , pak se to čaplo a natahnul sem i jednu mp4ku na editaci, ovšem při exportu mě to nabídlo čínský (japonský?) znaky a tady jsem skončil. Takže sem zkusil Lightworks for Linux 64-bit, stahnul, ale neinstaloval. Nemám nvidia-cg-toolkit, i když mám nvidia grafiku, ale ovladače pouze default (noveau), a program chce korektní ovladače: Linux distributions have OpenSource graphics card drivers installed by default. This means Lightworks will not run correctly (images of the incorrect size during playback and possible performance problems). It is strongly recommended for users to install the proprietary graphics card drivers before installing Lightworks. Je to běh na dlouhou trať, možná by pomohlo, kdybys pro začátek dal výpis z terminálu inxi -F , aby bylo jasný, co máš za stroj ...

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1384
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: wine-upgrade

#17 Příspěvek od alojz »

-JUHELE :roll: ...diki...ucim sa narabat s lightworkom...bo na moje chapanie je to viac ako dost komplikovane...a serial o pléjonlinukx je aktualny... :ugeek:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: wine-upgrade

#18 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: zeleno110
To je pěkná sbírka. Tohle vlákno je docela starý. Nyní je wine 4.4, radši sem se podíval, co vlastně mám :) Když máš tolik grafických programů, to určitě nebudeš fotit mobilem, že ... :?:

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1384
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: wine-upgrade

#19 Příspěvek od alojz »

...zelenooo!!!!!!?????...filmora je fukcny??????diky...
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1384
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: wine-upgrade

#20 Příspěvek od alojz »

...a ked tak,keby si bol konkretnejsi,a podrobnejsi,akoze navodicky...totiz ten program mam zakupenu este z doby win,vtedy sa menoval wondershare video editor...a ta licencia plati dozivotne...to je asi jediny program ktory mi chyba v linuxe...ostatne som medzitym nahradil,a dalej som vobec ne wineprefixoval ani ne pléjonlinuxoval...dakujeme za trpezlivost... :shock: :shock: :shock:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Zamčeno