Adobe Photoshop

Spouštění softwaru pro Windows přes nástroj Wine
Zpráva
Autor
sasa.chetan
Příspěvky: 383
Registrován: 29 kvě 2020, 20:21

Re: Adobe Photoshop

#1 Příspěvek od sasa.chetan »

a predtym zakupit licenciu za 900€ (CS6) lebo CC na wine nefunguje (tam to je okolo 180-200€/ rok)
Naposledy upravil(a) Fargotroniac dne 05 srp 2020, 07:25, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstranění citace

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1384
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: Adobe Photoshop

#2 Příspěvek od alojz »

a predtym zakupit licenciu za 900€ (CS6) lebo CC na wine nefunguje (tam to je okolo 180-200€/ rok)
...velmi nespravny pristup... :? :? :? ...upresnym-zly... :roll: :roll: :roll:

...pan zeleno-mohol by si pisat aj o video editoroch...dakujemmm... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

sasa.chetan
Příspěvky: 383
Registrován: 29 kvě 2020, 20:21

Re: Adobe Photoshop

#3 Příspěvek od sasa.chetan »

alojz píše: 04 srp 2020, 18:59
a predtym zakupit licenciu za 900€ (CS6) lebo CC na wine nefunguje (tam to je okolo 180-200€/ rok)
...velmi nespravny pristup... :? :? :? ...upresnym-zly... :roll: :roll: :roll:

...pan zeleno-mohol by si pisat aj o video editoroch...dakujemmm... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a co je spravne? pouzivat linux ako spustac kradnuteho SW?
Ak potrebuje niekto k praci Photoshop tak by si to mal zakupit

Fargotroniac
Příspěvky: 52
Registrován: 13 čer 2013, 19:58

Re: Adobe Photoshop

#4 Příspěvek od Fargotroniac »

Ahoj zeleno,

Odstranil jsem odkazy na instalaci. Důvodem není, že by tu tvé příspěvky nikdo nechtěl, ale bylo by mnohem lepší kdyby jsi sepsal návod s instalací přímo sem na forum. Samozřejmě bez postupu jak obejít aktivaci či podobně (prostě legální způsob používání). Z těch externích odkazů to může kdykoliv zmizet a místo ruských stránek se může objevit cokoliv jiného.

Jestli ti mohu doporučit, tak vytvoř jedno téma ohledně Photoshopu a můžeš to vzít jako větší seriál. Takže z prvního příspěvků udělat třeba rozcestník a do jednotlivých pak psát jak na instalaci, úpravu toho a toho....

sasa.chetan
Příspěvky: 383
Registrován: 29 kvě 2020, 20:21

Re: Adobe Photoshop

#5 Příspěvek od sasa.chetan »

Fargotroniac píše: 05 srp 2020, 07:28 Ahoj zeleno,

Odstranil jsem odkazy na instalaci. Důvodem není, že by tu tvé příspěvky nikdo nechtěl, ale bylo by mnohem lepší kdyby jsi sepsal návod s instalací přímo sem na forum. Samozřejmě bez postupu jak obejít aktivaci či podobně (prostě legální způsob používání).
tak to je spravne.
inak priamo z adobe
photoshop.png

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Adobe Photoshop

#6 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: Fargotroniac
No hezký, jako, to sou věci. Mazání příspěvků má každý z uživatelů "v oblibě". Tvoje činnost by se dala označit jedním hezkým slůvkem, ale nač jitřit situaci. Ale abys byl v obraze, a abych se zastal zeleno, ukážu ti, co mám doma:
ps.jpg
Čtyři publikace o fotošopu, buď klidný, všechny jsou legálně koupené, nějakou kačku to stálo. To abys nežil v bludu, že každej si musí ten fotošop ukrást, jak píšeš. Nemusí. Měl sem možnost pracovat s legálním softwerem svého strýce, kterému to pořídila redakce jednoho časáku. To je mnoho let zpátky, kdy začínaly 4,6, 8Mpx fotoaparáty a bylo potřeba řádně zpracovat RAWy a CR2. Takže sem těch peněz nelitoval a publikace pořídil, u PC jsem strávil stovky hodin s fotošopem, ale to je již historie. Netřeba, aby zeleno psal jak na instalaci, úpravu toho a toho...., vod toho jsou ty knížky, něco bude určitě na joutube nebo jinde ...

Co se týká LM fora, sami pánové víte, jaká je situace. Když sem napíše něco kloudnýho nový uživatel, je to skoro zázrak. Tak nevim, tohle asi nebude cesta, jak zvýšit čtenost a povědomí o linuxu ... :?
Naposledy upravil(a) juhele2014 dne 05 srp 2020, 20:01, celkem upraveno 1 x.

Fargotroniac
Příspěvky: 52
Registrován: 13 čer 2013, 19:58

Re: Adobe Photoshop

#7 Příspěvek od Fargotroniac »

Jenom pro zajímavost. Žádný příspěvek jsem nesmazal. Odebral jsem linky na Google translátorem přeložené stránky (jedna z nich ruská) a napsal, že by bylo lepší sepsat návod a postup přímo sem.

Ani jsem nenapsal, že zeleno má software kradený. Pouze jsem upozornil, že v případě nějakého sepisování je důležité aby se jednalo o legální postup.

A proč to sepisovat? Sám zeleno psal o tom, že jeho příspěvky ohledně postupů zmizely z fóra. Proč to nevím, ale já mu nic nesmazal. Navíc úprava toho a toho byl pouze příklad.

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Adobe Photoshop

#8 Příspěvek od Ventero1 »

Já to tady klidně rozjitřím ...
... nevim, nevim - osobně nemám rád ani takovýhle policajtování a svatouškování ... link sem, link tam - za odkazy už tady odpovědnost nenese vůbec nikdo a každý se po internetu pohybuje na vlastní zodpovědnost
... a to, že tady zvýrazňuješ, že jsi to smazal víceméně proto, že je to z ruských stránek, tak to mi taky nepčijde moc relevantní, pokud tedy nejsi nějaký z těch fanatických naočkovanců tentokráte západní propagandou ... Ten argument by jsi potom mohl vztáhnout generálně na jakékoliv odkazy a smazat je všechny, aby každej pak musel všechno opisovat a mít se svými příspěvky násobně práce ...
... prostě demagogie ...
Takže prosím - nic, co není prokazatelně závadné či přímo útočící na zodpovědnost vůči tomuto fóru, už NEMAŽ. Nikdo tady nestojí o cenzůru ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Fargotroniac
Příspěvky: 52
Registrován: 13 čer 2013, 19:58

Re: Adobe Photoshop

#9 Příspěvek od Fargotroniac »

Odkazy jsem tak k vaší spokojenosti vrátil. Ať si tam klidně jsou.

A víš proč se zvýrazňuje? Aby si autor všiml případné úpravy. :)

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1384
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: Adobe Photoshop

#10 Příspěvek od alojz »

...diky...s filmorou som pracoval este v dobe,ked sa menoval wondershare video editor...ale nic tak lahko a dobre ovladatelne v linuxu neni...openshot pouzivam,ale jeho moznosti su dost biedne... :evil: :evil: :evil: este mam sony vegas,ale to je uz velmy profesionalny... :o :o :o
a co je spravne? pouzivat linux ako spustac kradnuteho SW?
...preco linux,ked program je na win???...
...a o zazrakoch,a carodejoch si este nepocul???...helikopter,obcianskym menom hari poter...abrakadabra a SW funguje...neni trestne...a o kradezi tu nikto ani slovo nevravel,šecko mozes legalne stiahnut,potom abrakadabra a hototo...no proste funguje,ani neviem ako... :lol: :lol: :lol:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Zamčeno