ako stiahnuť appku do mobilu bez účtu u google

Podělte se o své zkušenosti, tipy, triky a zlepšováky, které jsou příliš malé na článek na našem webu.
Nehledejte zde odpovědi na obecné dotazy.
Odpovědět
Zpráva
Autor
kamowski
Velkovezír Mintu
Kontaktovat uživatele:

ako stiahnuť appku do mobilu bez účtu u google

#1 Příspěvek od kamowski » 29 pro 2019, 20:14

z google play si do mobilu stiahnete appku len ak sa prihlásite do google účtu, nič nové som neprezradil
existujú aj iné zdroje, kde veľakrát nájdete tie isté appky, napr. Aptoide, APPS APK alebo F-Droid
je všek ešte jedna, jednoduchšia cesta - doplnok do prehliadača ;)
pre ff napr.: APK Downloader, APKCombo, .... viac tu
ale tak isto ich nájdete aj pre chromium a deriváty, operu a iste aj pre iné prehliadače

SuperUser
Kontaktovat uživatele:

Re: ako stiahnuť appku do mobilu bez účtu u google

#2 Příspěvek od SuperUser » 29 pro 2019, 21:10

Na apk soubory pozor! Nedávno jsem si jeden stáhl ze dvou různých zdrojů a když jsem porovnal md5sum, tak to nesedělo.

juhele2014
Guru Mintu

#3 Příspěvek od juhele2014 » 29 pro 2019, 22:05

Tak to je šikovný. Ale hned mě napadá další věc - co založit vlákno ohledně nejlepších nebo řekněme doporučených programů na mobil? Aplikací je hafo, každej má v mobilu něco jinýho, šikovnýho, co by se hodilo druhejm. To je vlákno pro nějakýho mladýho mobilního nadšence jak dělaný, se divim, že to ještě někoho mladšího nenapadlo ...

ps: Ještě donedávna jsem používal mobil-veterán Alcatel 525, mimochodem stále funkční. I teďka mě hlásí moje SIMka síť PEGAS ... :)

Ventero1
Velkovezír Mintu

#4 Příspěvek od Ventero1 » 29 pro 2019, 22:58

https://www.svetmobilne.cz/forum/

Tohle melo ten zamer, ale uz je to dost mrtvy. Bohuzel i sesterske forum svethardware.cz uz neni co byvalo, ale jeste se da rict ze zivori ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Odpovědět