Co byste chtěli vědět

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
labeent
Příspěvky: 759
Registrován: 14 lis 2012, 22:57

Re: Co byste chtěli vědět

#21 Příspěvek od labeent »

alojz píše: 23 kvě 2020, 20:19 ...nenasiel som vhodnu nahradu namiesto mate menu,esta brisk menu ako-tak,skorej len tak,a ma aj dlhu ikonku,samozrejme bez nastavenia popisu...moje rozhodnutie padlo na downgrade mate 1.24,na 1.20,a šecko by malo fungovat....VAS NAZOR???...este perlicka-ani viber nefunguje korrektne zatial...akotak cez flatpack... :evil: :evil: :evil:
Můj názor je Cinnamon menu. :lol:
Pokud chceš, můžeš si zvolit ikonu jakou chceš. Viber i Whatsup fungovali ze Správce softwaru, ale Viber je asi opravdu jen přes Flat. To už přesně nevím. Teď testuji Ubuntu Mate s Cinnamonem verze 20.04, ale tohle tam zatím dávat nebudu ...
Obrázek

menom
Příspěvky: 2775
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Co byste chtěli vědět

#22 Příspěvek od menom »

snl píše: 23 kvě 2020, 13:21 Myslím že to je divný "tvor" ten R.H., s takovými není rozumná řeč, to by asi k ničemu dobrýmu nevedlo. Ať si dál píše ty svoje Worperss stránky, tam udělá ještě tak nejmíň škody....
Jojo, sviním se tímto omlouvám, stejně jako ku.vám a jiným co se používají jako připodobnění.
.

Toto co si napisal by davalo zmysel, keby si bol naurovni človeka, ktory pouzival nick satapouch, vtedy by si mohol byt taky macher .

Ako ides = jdes ako = jako píla , kur*a

To sa hned tak nevidí

No ak ma mat tento v minulosti nevideni nastup naky zmysel, tak by si nam to mohol objasnit ...

Čus

.
.

Uživatelský avatar
labeent
Příspěvky: 759
Registrován: 14 lis 2012, 22:57

Re: Co byste chtěli vědět

#23 Příspěvek od labeent »

Zde je nový článek a chtěl bych si přečíst Vaše reakce.

Kód: Vybrat vše

https://www.linux-mint-czech.cz/2020/05/na-linux-spolecne/
Ty, prosím, pište přímo pod článek, ne sem.
Děkuji a jsem na reakce zvědavý ...
Obrázek

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1395
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: Co byste chtěli vědět

#24 Příspěvek od alojz »

Můj názor je Cinnamon menu.
...ako na tooo???...dakujem za uzitocny postreh,to downgrade ma tak zamestnalo,ze ine menu,co nie je v ponuke my celkom uslo... :shock: :shock: :shock:

poznamka-pri zaciatkoch som uz zapasil s menu problemom,akoze ked som opustil win...dejiny sa opakuju... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Uživatelský avatar
labeent
Příspěvky: 759
Registrován: 14 lis 2012, 22:57

Re: Co byste chtěli vědět

#25 Příspěvek od labeent »

menom píše: 23 kvě 2020, 20:58
snl píše: 23 kvě 2020, 13:21 Myslím že to je divný "tvor" ten R.H., s takovými není rozumná řeč, to by asi k ničemu dobrýmu nevedlo. Ať si dál píše ty svoje Worperss stránky, tam udělá ještě tak nejmíň škody....
Jojo, sviním se tímto omlouvám, stejně jako ku.vám a jiným co se používají jako připodobnění.
.

Toto co si napisal by davalo zmysel, keby si bol naurovni človeka, ktory pouzival nick satapouch, vtedy by si mohol byt taky macher .

Ako ides = jdes ako = jako píla , kur*a

To sa hned tak nevidí

No ak ma mat tento v minulosti nevideni nastup naky zmysel, tak by si nam to mohol objasnit ...

Čus

.
Nemá smysl zde řešit něco takto, ale pokud bych si udělal stránky a někdo mi to začal blbě komentovat, tak bych asi také nebyl nadšený. Sice bych to asi nekomentoval takto, ale osobně bych si asi udělal spíše stránky a k tomu fórum, kde by se dal článek okomentovat. Žádné komentáře pod článkem. A určitě bych to moderoval, protože pokud něčemu věnuji čas, tak mi zajímají reakce těch, kterým to pomáhá. Ti, co o to nemají zájem, ať jdou klidně dál a nespamují mi tam. Svoboda je fajn, ale také by měla být pouze v rámci pravidel. Možná to zní tvrdě, ale pokud nemá ten dotyčný co říci (může klidně napsat článek), tak ať do toho zbytečně nekafrá.
Obrázek

menom
Příspěvky: 2775
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Co byste chtěli vědět

#26 Příspěvek od menom »

.

Vieme aka je situacia, kazdy si môze pisat co chce ...

No a tu vyvstava dalsia otazka ci to ma mat do buducnosti naky zmysel

Ty ako autor vidis do toho , tak ma zaujima nakolko to ten snl mysli vazne

.
.

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1395
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: Co byste chtěli vědět

#27 Příspěvek od alojz »

...vyskusal som mate menu v live...takisto padá...pre infooo... :evil: :evil: :evil:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Uživatelský avatar
snl
Příspěvky: 327
Registrován: 08 lis 2019, 12:45

Re: Co byste chtěli vědět

#28 Příspěvek od snl »

Takže další článek je hotový:

http://mxlinux.blog.cz/2005/proc-je-linuxu-malo
:ugeek: > :roll:
:cry: > :lol:
:!: > :shock:
:mrgreen:

Uživatelský avatar
snl
Příspěvky: 327
Registrován: 08 lis 2019, 12:45

Re: Co byste chtěli vědět

#29 Příspěvek od snl »

Jojo, ten blog.cz dost blbne, to už je taková jejich tradice :mrgreen:

Další článek tentokrát hlavně o Firefoxu:

http://mxlinux.blog.cz/2005/nejlepsi-prohlizec-webu
:ugeek: > :roll:
:cry: > :lol:
:!: > :shock:
:mrgreen:

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Co byste chtěli vědět

#30 Příspěvek od juhele2014 »

Sem tam hodil první komentář ... :roll:

Zamčeno