Prezentace MINTu

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zpráva
Autor
FrantaB
Příspěvky: 27
Registrován: 19 srp 2015, 15:38
Bydliště: Praha

Prezentace MINTu

#1 Příspěvek od FrantaB »

Zdravím,
nevím jestli to sem patří nebo ne, ale připadá mě, že web by potřeboval razantně modernizovat. Na Mintu se mě líbí jeho "čistota" a myslím si, že i web by měl v tomto duchu tuto distribuci prezentovat. Protože první na co zájemce o Linux Mint narazí budou zřejmě tyto stránky. A nejsem si zcela jist, že ho dokážou na první pohled zaujmout.

Neplánujete nějakou změnu? Ono třeba takové stránky české komunity Ubuntu jsou úplně o něčem jiném. Působí čistě, profesionálně a já si myslím, že Mint by zcela jistě nemusel v tomto ohledu zaostávat ;-)
Notebook HP ProBook 4530s, OS LINUX Mint 18.3 (64bit), Core i5, RAM 6GB, ATI Radeon HD 6400M

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Prezentace MINTu

#2 Příspěvek od juhele2014 »

To snad nemyslej vážně! Jak může nějakej blb dát tady na tý stránce http://forum.ubuntu.cz/ na klopu toho dědka plesnivýho značku Ubuntu? Hnus a známka totálního nevkusu. Za sebe jsem rád, že jsem na mintu.

admin

Re: Prezentace MINTu

#3 Příspěvek od admin »

Milý FrantoB,
já si myslím přesně pravý opak, a to nemluvím o "aktuálnosti" tamních stránek. Opravdu nechystáme žádné změny, dle mého mínění je podstatná právě ona aktuálnost, nikoliv rádobymoderní serepetičky.

FrantaB
Příspěvky: 27
Registrován: 19 srp 2015, 15:38
Bydliště: Praha

Re: Prezentace MINTu

#4 Příspěvek od FrantaB »

Aktuálnost. Ty screeny na úvodní stránce myslím s aktuálnosti nic moc společného nemají. Dokonce nemají ani nic moc společného s originálním a čistým prostředím mintu. Na kterém jak jsem spochopil mint staví svou propagaci. Ale tak samozřejmě každého věc a já se jen ptal. 8-)


A ty "rádobymoderní serepetičky" ...je to jako tvrdit, že proč by měl mít linux grafické prostření, když stačí přikazová řádka
...ale jen asi máme na to každý zcela odlišný pohled. Nic víc a nic míň ;)

Každopádně doufám, že se Mint bude dále rozšiřovat. Držím palce Mintu i zdejší komunitě :!:
Notebook HP ProBook 4530s, OS LINUX Mint 18.3 (64bit), Core i5, RAM 6GB, ATI Radeon HD 6400M

RadekD
Příspěvky: 314
Registrován: 19 lis 2012, 19:28
Bydliště: Nedaleko Vyškova

Re: Prezentace MINTu

#5 Příspěvek od RadekD »

juhele2014 píše:To snad nemyslej vážně! Jak může nějakej blb dát tady na tý stránce http://forum.ubuntu.cz/ na klopu toho dědka plesnivýho značku Ubuntu? Hnus a známka totálního nevkusu. Za sebe jsem rád, že jsem na mintu.
Vážený juhele2014. Nevím jakého dědka na té stránce vidíš, já jsem žádného neobjevil. Ale o to nejde. Uvědom si, že i ty jednou budeš "dědek plesnivej" a Mint, Ubuntu, Debian.... linux obecně nepoužívají jen "týnejdři", mě je 62 a jsou tu i starší. Tak prosím tě važ slova.
Acer Swift1, N4200 2.5 GHz max., 4GB RAM, 64+250GB SSD, Intel graphic, Debian 12 Cinnamon
Intel NUC, Celeron J3455, 4GB RAM, 256GB SSD, Debian 11 server, LAMP...
AS8940G, Intel i7 ..., LM19 xfce

admin

Re: Prezentace MINTu

#6 Příspěvek od admin »

Cinnamon je originální prostředí pro Mint, s tím nic nenaděláš, proto s ním má mnoho společného.

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Prezentace MINTu

#7 Příspěvek od juhele2014 »

Tím dědkem míním tohle http://p2.uloziste.com/fotky6/t26c87c77 ... fed4-3.jpg Ubunťácká komunita nemá fantazii? Tyto symboly jsou zprofanované, jsou pasé, zrovna tak jak srp a kladivo. Zdá se, že někdo zaspal, takovou malůvkou nikoho nedojmete. Vnímám to negativně, zvláště v současné době. Kdo z mladejch nechápe, at si přečte tohle http://1url.cz/4c2m Na ubuntu přecházeli lidi z xpéček, ale když objevili linux Mint, tak zakotvili zde. Ubuntu je fajn, ale vývoj jde dál a dál, oba systémy mají svoje místo na slunci a existujou vpohodě vedle sebe ... ;)

FrantaB
Příspěvky: 27
Registrován: 19 srp 2015, 15:38
Bydliště: Praha

Re: Prezentace MINTu

#8 Příspěvek od FrantaB »

satapouch píše:Cinnamon je originální prostředí pro Mint, s tím nic nenaděláš, proto s ním má mnoho společného.
jojo to máš pravdu, že s tím nic neudělám :lol: ...ten slideshow co tam máte já docela šlehu ;)
Notebook HP ProBook 4530s, OS LINUX Mint 18.3 (64bit), Core i5, RAM 6GB, ATI Radeon HD 6400M

admin

Re: Prezentace MINTu

#9 Příspěvek od admin »

Vypadá to, źe máš něco šlehu......

Odesláno z mého SM-J100H pomocí Tapatalk

FrantaB
Příspěvky: 27
Registrován: 19 srp 2015, 15:38
Bydliště: Praha

Re: Prezentace MINTu

#10 Příspěvek od FrantaB »

no přesně to jsem si říkal, když jsem viděl ty screeny. Ale tak nechci aby se diskuse stočila kam nemá.

Má otázka zněla, zda se chystá nějaká změna. Protože si myslím, že Mint by si zasloužil trošku důstojnější prezentaci, ale tak pokud zdejší komunita myslí, že je současná prezentace Mintu v ČR důstojná a správná, tak prosím. Asi víte nejlíp co děláte ;-)
Notebook HP ProBook 4530s, OS LINUX Mint 18.3 (64bit), Core i5, RAM 6GB, ATI Radeon HD 6400M

Zamčeno