Skype zamrzá

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zpráva
Autor
admin

Re: Skype zamrzá

#11 Příspěvek od admin »

Nepíšu, ať si dáš svobodný ovladač - ten tam máš, píšu ať zkusíš proprietární(nesvobodný). Pravdou je, že s audiem by to nemělo souviset. Máš tedy správně zvolený audio výstup a preferované zařízení?

Andreas
Příspěvky: 164
Registrován: 12 bře 2013, 21:25

Re: Skype zamrzá

#12 Příspěvek od Andreas »

Ano, vše jak má být. Jak jsem psal volám 10 minut někdy 14 a pak zamrzne po chvili se nic neděje až začne reagovat tak se z něj nedá volat tak ho ukončím dole vpravo v liště a když ho zapnu znovu tak je v offline stavu musím restartovat PC a pak se zase chová normálně. Dělá mi to jenom tenhle program jinak vše šlape na jedničku..

admin

Re: Skype zamrzá

#13 Příspěvek od admin »

Zkus jej tedy spustit přes terminál, jestli to náhodou nevypisuje nějakou "ošibku", když tak napiš...

Andreas
Příspěvky: 164
Registrován: 12 bře 2013, 21:25

Re: Skype zamrzá

#14 Příspěvek od Andreas »

Tak přes terminál jsem to zkusil a nic mi to nenapsalo. Kdyby měl někdo stejný problém a podařilo by se mu to vyřešit budu rád když se podělí o zkušenosti.. Zatím budu doufat že vyjde aktualizace a problém to vyřeší..

Díky za ochotu.. ;)

Andreas
Příspěvky: 164
Registrován: 12 bře 2013, 21:25

Re: Skype zamrzá

#15 Příspěvek od Andreas »

Nazdárek,
píšu abych tuhle rozepsanou diskuzi doplnil.

Potom co jsem odinstaloval skype z repozitáře a nainstaloval skype z oficiálních stránek mi zase zamrznul, tak jsem restartoval PC a podle rady kterou jsem tu dostal jsem skype spustil přes terminál. Po celý den se nic nedělo a zrovna jsem ten den nevolal jenom odepisoval. Dva dny nato jsem zapnul skype normálně přes spouštěč na ploše a volal jsem pěti lidem a trnul jsem kdy se to zase kousne, ale zamrznutí se nekonalo. Ted volám skoro každý den a zatím bez problémů tak doufám že jsem to ted nezakřikl :-)

Takže Velké díky SATAPOUCHOVI za rady a ochotu.. :idea:

Andreas
Příspěvky: 164
Registrován: 12 bře 2013, 21:25

Re: Skype zamrzá

#16 Příspěvek od Andreas »

Tak se vracím k tomuto tématu protože jak se zda jasal jsem predcasne. Jak jsem tu psal naposledy tak vse fungovalo jak ma a od stredy se mi sekl skype hned 3x a to jsem nic neaktualizoval, neinstaloval ani se v nicem nevrtal. Pri spusteni pres terminal a seknuti skypu mi nic terminal noveho neukazal tak nevim proc se to deje.

admin

Re: Skype zamrzá

#17 Příspěvek od admin »

No tak bych se ještě kouknul po internetovém připojení, tohle není určitě chyba Mintu... Jaký používáš připojení??

Andreas
Příspěvky: 164
Registrován: 12 bře 2013, 21:25

Re: Skype zamrzá

#18 Příspěvek od Andreas »

No tak připojením to není. Připojení mám přes optický kabel.
Zkoušel jsem to u známého a stejný problém. Mám nainstalovaný i win xp a tam to šlape bez výpadků. Uvidíme třeba po instalaci LM15 se to už dít nebude :-) Přece jenom jsem si LM oblíbil a tohle mě trochu točí :twisted:

Díval jsem se že je docela dost shlédnutí tohoto tématu. To opravdu nemá nikdo stejný nebo podobný problém jako já, že sem nic nikdo nenapíše???

admin

Re: Skype zamrzá

#19 Příspěvek od admin »

Optický kabel? Je to LAN připojení přes nějaký router či co? Kabel ti k něčemu vede snad nee? Trochu víc info by to chtělo a jinak tu opravdu nikdo takový problém nemá, proto se tak blbě vyptávám. Ještě síťovka by mohla zlobit....

Andreas
Příspěvky: 164
Registrován: 12 bře 2013, 21:25

Re: Skype zamrzá

#20 Příspěvek od Andreas »

Jasný přes router, ale na tom už nezáleží, protože po aktualizaci na verzi 4.2 se problém vyřešil. Po 10ti hovorech ani náznak kousnutí.

S tou síťovkou mě to taky napadlo, ale přes win xp se mi nic takového nestávalo.

Ted už jsem spokojený. Skype jsem potřeboval mít funkční..

Děkuji Satapouchovi za ochotu :-)

Zamčeno