Přehrávač médií

Prohlížení, úprava a tvorba multimediálních souborů (hudba, video, obrázky, ...)
Zamčeno
Zpráva
Autor
klocek
Příspěvky: 164
Registrován: 07 úno 2016, 08:45

Přehrávač médií

#1 Příspěvek od klocek »

Zdravím
Chci se zeptat, zda máte někdo dobrý tip na přehrávač videí a prohlížeč fotek v jednom? Zároveň, aby tento přehrávač uměl přehrát všechny soubory ve složce i podsložkách najednou(postupně za sebou) podle času focení/natočení nebo podle názvu. Bylo by dobré, kdyby tento přehrávač uměl zobrazit při přeskočení na další soubor jeho název nebo čas pořízení(někde dole třeba, ale to je jedno kde).

Jde mi o to, abych mohl otevřít složku, kde mám stovky podsložek a v každé stovky fotek+videí z foťáku. A toto bych chtěl přehrát najednou. Když je fotka, tak třeba na 5vteřin se zobrazí a jak přijde video, tak začne hrát video(v tom samém okně). Ať to hraje postupně jak to bylo natočeno/vyfoceno a nebo podle názvu souboru. A při přeskočení na další soubor ať se zobrazí datum pořízení, abych si mohl připomenout dobu, kdy jsem to fotil. Mám dobrých 30 000 takových souborů a vím o každém, kde byl pořízen. Ale za těch 11let co to pořizuji, už nevím, kdy to bylo.

Děkuji

klocek
Příspěvky: 164
Registrován: 07 úno 2016, 08:45

Re: Přehrávač médií

#2 Příspěvek od klocek »

Pardon, OS je Mint 13(Maya). Zvažuji, že přejdu na 18, nebo 17.

Shotwell kde je ta možnost, že se zobrazí datum pořízení?

děkuji

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Přehrávač médií

#3 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: Zkus přejít na LM 17.1 xfce, a prubni program VLC. Umí fotky i video ...

Zamčeno