Správa mobilního telefonu

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zamčeno
Zpráva
Autor
Zann
Příspěvky: 1
Registrován: 30 kvě 2013, 17:11

Správa mobilního telefonu

#1 Příspěvek od Zann »

Konečně jsem se dočkal takové edice LM ( 15 ) která mi nedělá potíže vůbec s ničím. V minulosti neustálé potíže buď s tiskárnou, nebo s GK, nebo s LAN, nebo s tamtím ... nikdy prostě nefungovalo všechno pěkně jak má. Když pominu obligátně humpoláckou lokalizaci, tak LM 15 Cinnamon jede naprosto k mé spokojenosti, ale ... nevím si rady s tím, jak připojit svůj MT ( LG Optimus One ) k PC tak aby jej bylo možné spravovat jako např. ve Windows pod My Phone Explorerem. Jaký adekvátně funkční software použít, poradíte prosím? Jen bych rád poznamenal že Wammu tento můj MT naprosto ignoruje, takže nefunkční :(

ulo
Příspěvky: 481
Registrován: 31 říj 2012, 16:08

Re: Správa mobilního telefonu

#2 Příspěvek od ulo »

Předpokládám, že to je telefon s OS Android, takže by mohla pomoci aplikace Airdroid - zde je pěkná recenze v češtině: http://www.linuxexpres.cz/android/airdr ... -pomoci-pc

Já mám taky tel. s Androidem a sice jsem to zkoušel, ale nezaujalo mě to, nicméně já nepotřebuju ovládat tel. přes PC. Jinak pozor, připojuje se to přes wifi a cituji z článku důležitou věc, že "telefon i PC musí být připojeny ve stejné wifi síti".
LinuxMint 17.3 KDE (64b) - AMD Athlon II X2 270, MB ASUS M5A78L LE, RAM 8 GB, ATI Radeon HD4350
LinuxMint 17.3 KDE (32b) - DELL Latitude D530

Zamčeno