Pravidla fóra Linux Mint CZ&SK

Dotazy nebo názory k distribuci Linux Mint obecně
Zamčeno
Zpráva
Autor
mstanke
Příspěvky: 30
Registrován: 20 říj 2013, 13:23
Kontaktovat uživatele:

Pravidla fóra Linux Mint CZ&SK

#1 Příspěvek od mstanke » 28 bře 2017, 18:43

Registrace na tomto fóru je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Měl by se s nimi proto každý před registrací seznámit.
  1. Zakázané je jakékoli chování a příspěvky, které jsou v rozporu se zákony nebo Ústavou České republiky.
  2. Neurážejte ostatní a nebuďte vulgární. Jsou přísně zakázány výroky podněcující či odkazující na násilí nebo nenávist.
  3. Neuvádějte odkazy na stránky s warez obsahem, pornografickým či erotický obsahem a samozřejmě ani stránky porušující zákony a Ústavu České republiky. Je zakázána jakákoli forma reklamy a inzerce (stránky firem, politických stran, produktů...). Do podpisů je možno umístit odkaz na vlastní stránky, pokud neporušují některé ze zde uvedených pravidel.
  4. Je zakázáno používat avatary s reklamním obsahem, podněcující či odkazující na násilí nebo nenávist, sexuálním motivem nebo avatary v rozporu s jakýmkoliv ze zde uvedených pravidel.
  5. Příspěvky, které se netýkají distribuce Linux Mint pište do témat určená pro ostatní distribuce nebo do obecné diskuze. Totéž platí pro tipy a odkazy.
Příspěvky a témata porušující jakékoli ze zde uvedených pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzamčeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zablokován na dobu určitou i neurčitou. O těchto akcích vůči příspěvkům nebo uživatelům rozhodují výhradně administrátoři a moderátoři fóra.

Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním Linux Mint Czech fóra a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Zamčeno