Viber

Spouštění softwaru pro Windows přes nástroj Wine
Zamčeno
Zpráva
Autor
sano1
Příspěvky: 6
Registrován: 19 říj 2017, 14:59

Viber

#1 Příspěvek od sano1 »

Zdravim chcem sa opytat...pouzivam apkikaciu viber...ak vyberiem sim kartu a prelozim ju do ineho mobilu tak sa musim nanovo zaregistrovat,pride sms...ale ak by som ju chcel dat spät do toho povodneho..tak tiez sa budem musiet zaregistrovat ale to vsetko ostane..ostane aj ten povodny kod..vdaka

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Viber

#2 Příspěvek od juhele2014 »

OK, kde je problém? Viber je vázaný na jednotlivý android telefon + číslo. Je to ale docela komická aplikace, viz dotaz z fora:
Mám dotaz od pondělí, mi nefunguje v mobilu s androidem tato apka a ani po odinstalování a znovu naistalování to nereaguje a ani mi nepřišel přístupový kód,ví někdo co se s tím děje?? V neděli to fungovalo normálně a pak už konec furt to psalo připojeno, odpojeno nebo že to nereaguje nebo je zablokováno, to by mě fakt zajímalo proč… moc dík nebo Prosím o radu, nejde mi nainstalovat Viber do telefonu “alcatel one touch idol 6030″… Po zadání tel. čísla se mi objeví hláška, že mi do minuty přijde kód. Žádný kód mi nedorazí a telefon se mi blokne a sám se restartuje. Zkoušela jsem to několikrát a stále se mi děje to samé.Manžel má také alcatel, ale jiný tip a jemu se nainstalování povedlo. Nabízí mi to i možnost získat kód když někam zavolám. Prý mi nějaký robot požadovaný kód řekne. Když toto udělám, hodí mě to na web applu. Absolutně tomu nerozumíme. Pomůže mi někdo????Předem moc děkuji ☺☺ supr ... :lol: :lol:

sano1
Příspěvky: 6
Registrován: 19 říj 2017, 14:59

Re: Viber

#3 Příspěvek od sano1 »

No len chcem vediet....ze ked mam dva telefony a jednu kartu ci stale sa budem musiet zaregistrovst a cakat na sms...alebo to v mobilovh ostane...myslim registraciu..alebo zakazdy raz sa budem mudiet zaregidtrovat...vdaka

sano1
Příspěvky: 6
Registrován: 19 říj 2017, 14:59

Re: Viber

#4 Příspěvek od sano1 »

A ak by boli dve sim karty na to iste cislo???da sa to...??

sano1
Příspěvky: 6
Registrován: 19 říj 2017, 14:59

Re: Viber

#5 Příspěvek od sano1 »

Pytam sa preto lebo ..svoj mobil uz 3 dni nepouzivam kde je sim karta s cislom...ale kamarat mi vravi ze som sem tam prihlaseny....ako je to mozne????

menom
Příspěvky: 2759
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Viber

#6 Příspěvek od menom »

sano1 píše: 19 říj 2017, 19:14 Pytam sa preto lebo ..svoj mobil uz 3 dni nepouzivam kde je sim karta s cislom...ale kamarat mi vravi ze som sem tam prihlaseny....ako je to mozne????
To je otázka na poskytovateľa služby,

tu ti na to nikto neodpovie ....

.
.

sano1
Příspěvky: 6
Registrován: 19 říj 2017, 14:59

Re: Viber

#7 Příspěvek od sano1 »

Tak volal som do telekomu je ina jedna sim karta....ziadna ina..mobil stou kartou nepouzivam..ale sj tak som bol ored 10min.prihlaseny..ako je to mozne???

sano1
Příspěvky: 6
Registrován: 19 říj 2017, 14:59

Re: Viber

#8 Příspěvek od sano1 »

No praveze je len jedna sim karta..ziadna ina..ale aj tak dakujem

Zamčeno