Zmena ovladania Pix

Prohlížení, úprava a tvorba multimediálních souborů (hudba, video, obrázky, ...)
Zpráva
Autor
345kvetov
Příspěvky: 28
Registrován: 25 lis 2017, 15:58

Re: Zmena ovladania Pix

#31 Příspěvek od 345kvetov »

Nic nove k Pixu?

Ako by sa dalo ovplyvnit upravenie toho mapovania "kolieska mysi" na posuvanie "predosly - nasledujuci" do pripravovanej "Tary"? :roll:
Komu napisat, volat, alebo co by ste navrhovali? :)
Na par moznych miest som uz pisal - vid. predosle posty.

345kvetov
Příspěvky: 28
Registrován: 25 lis 2017, 15:58

Re: Zmena ovladania Pix

#32 Příspěvek od 345kvetov »

Pre "redhawk":

Nechcem zapratavat forum jednym mojim problemom (subjektivnym), ale naozaj by som chcel zistit, ako by sa dalo zmenit ovladanie Pixu.
Asi mate nejake priame linky na vyvojarov, komu by sa dalo napisat, alebo co by si navrhoval?

345kvetov
Příspěvky: 28
Registrován: 25 lis 2017, 15:58

Re: Zmena ovladania Pix

#33 Příspěvek od 345kvetov »

Ano, uz som tam nechal komentar, ale kto vie ci to vobec citaju. :?
Preto som myslel nieco adresnejsie.
Ved nejde o zmenu kodu na odpalovanie rakiet, nemal by to byt tech. problem dat tam prepinac/volbu na nastavenie toho ako sa ma spravat "koliesko". (Alebo aspon koment kde v nejakom config co zmenit a hotovo, nech si to ludia mozu nastavit doma)
Ale ked vnimas, ze je to sirsi problem, v com spociva? Co som cital, tak robia zmeny, ale otazne je, ci ide len o pekne pomenovane "platame co sa da, aby to islo", alebo naozaj cielene robia zmeny k lepsiemu, pretoze chcu a pocuvaju nazor od uzivatelov. :?:
Tara vyzera nadejne. Vychytanie chyb, stabilita, rychlejsia odozva na aktualizacie (vid. Firefox) a podobne, to znie dobre. Len ten Pix nestastny... :)

345kvetov
Příspěvky: 28
Registrován: 25 lis 2017, 15:58

Re: Zmena ovladania Pix

#34 Příspěvek od 345kvetov »

Nepochopili sme sa. :shock:
Rychlejsia odozva bolo myslene, ze je planovana do buducna s tymi zmenami, ktore su avizovane. Firefox som uviedol ako priklad, ze takto to prave vyzerat nema....... :lol: Pohoda 8-)

Vdaka za dalsie tipy. :idea: Skusime uvidime.

Z CZ-SK uzemia tam asi ziadny vyvojari niesu, osobny pohovor by mozno zabral. :roll:

345kvetov
Příspěvky: 28
Registrován: 25 lis 2017, 15:58

Re: Zmena ovladania Pix

#35 Příspěvek od 345kvetov »

Vyriesene Gwenview.
Koliesko mysi posuva dalsi-predosly obrazok/fotku.
:)

Zamčeno