Zvysovanie obsadenia RAM po sleep

Dotazy a názory na pracovní prostředí Cinnamon
Zpráva
Autor
bambulko68
Příspěvky: 105
Registrován: 27 zář 2017, 11:44

Re: Zvysovanie obsadenia RAM po sleep

#31 Příspěvek od bambulko68 »

Tak neuverite, co sposobovalo zamrzanie vsetkych okien a preblikavanie obrazovky :)
no niekolkych (myslim tym mozno aj 10) pokusoch o rozne distra som sa znovu vratil k 18.3 cinnamon a prisiel som na to, co to ASI vsetko sposobovalo ;)

v opere (ale aj v chrome) mam doinstalovanych niekolko doplnkov. hlavne CSS Viewer a WEB Developer - niektory z nich to vsetko robil ;)
cize... vsetko sa to dialo iba vtedy, ked som mal spusteny prehliadac. Najskor som myslel ze to robi opera, ale robi to niektory doplnok
Linux Mint Cinnamon 19 64-bit

menom
Příspěvky: 2759
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Zvysovanie obsadenia RAM po sleep

#32 Příspěvek od menom »

bambulko68 píše: 26 úno 2018, 08:27 Tak neuverite, co sposobovalo zamrzanie vsetkych okien a preblikavanie obrazovky :)
no niekolkych (myslim tym mozno aj 10) pokusoch o rozne distra som sa znovu vratil k 18.3 cinnamon a prisiel som na to, co to ASI vsetko sposobovalo ;)

v opere (ale aj v chrome) mam doinstalovanych niekolko doplnkov. hlavne CSS Viewer a WEB Developer - niektory z nich to vsetko robil ;)
cize... vsetko sa to dialo iba vtedy, ked som mal spusteny prehliadac. Najskor som myslel ze to robi opera, ale robi to niektory doplnok
Dobre ze si to vyskumal.
Takze to vypada, ze to neni chyba systemu.
Niektore nove verzie doplnkov su tak "vymakanee", ze sa neda zmenit nastavenie bez pripojenia v offline rezime.
Kam to vsetko speje .

.
.

bambulko68
Příspěvky: 105
Registrován: 27 zář 2017, 11:44

Re: Zvysovanie obsadenia RAM po sleep

#33 Příspěvek od bambulko68 »

drbe sa to vsetko ako windows ;)
ale velmi ma hneva... mam otvorene 2 okna: v jednom napr instalujem a 2. okne pisem. volakedy, ked instalacia vyhodila nejake okno napr. s otazkou, focus zostal v okne, v ktorom pisem. teraz je to ako vo W - ani neviem co stlacim pocas pisania, pretoze sa aktivuje to okno s otazkou a nestihnem si ho ani pozriet, pretoze nahodne nieco v nom stlacim :-/
Linux Mint Cinnamon 19 64-bit

Zamčeno