VLC po aktualizaci zlobí

Prohlížení, zpracování, editace a tvorba multimediálních souborů (hudba, video, obrázky, ...)
Zpráva
Autor
alojz
Poradce Mintu

Re: VLC po aktualizaci zlobí

#11 Příspěvek od alojz » 14 úno 2018, 19:46

Sigil

#12 Příspěvek od Sigil » 13 črc 2018, 11:43

Dobrý den, opět se hlí ten, jenž VLC tuze miluji leč ono jej škádlívá silou velikou a já nu nechci býti Marušou i když kafe vařím tuze rád...
Notes mám popsaný v prvním postu.
Nastartuji aplikací VLC film, kterýť se zde vůkol válí a - nová tradice - Když nemá celoobraskový mód je pocelé horní hraně jen lišta nástrojů - ta s prouškem /info o filmu/ není. Dole je celáobsluhovací lišta roztažena po spodní obrazovce. zvolím-li celoobrazkový mod akorát zmizí páska nástrojov dolní spouštěcí se chová jak má..,
Stalo se to při "apt-get upgrade" min týden. Zkoušel jsem laborovat v nastavení , našel i opravu pana kolegy JUHELE (Výstup videa X11 (XCB). Jjsem ve stavu jako by mne imigrantu upřeli žít kvalitní život, z 10-i tis Eur dostal jen 3 a a oběd v Hiltonu také přestal chutnat. Jsem zoufalej, no. Jinak šířím kulru až aleluja. Děkuji všem za pomoci. Pak odejdu šířit jinam
S pozdravem Fízlárně a Libni, zdalšeka se vyhni! ubohy Sigil
Obrázek

vxmery
Poradce Mintu

#13 Příspěvek od vxmery » 13 črc 2018, 15:09

Ahoj,
Minulý týden jsem systém aktualizoval (sudo dist-upgrade)
Tento príkaz nie je aktualizácia ale upgrade (povýšenie) distribúcie, ktoré často nefunguje ako má.
Na aktualidáciu treba použiť grafickú klikačku alebo v príkazovom riadku toto:

Kód: Vybrat vše

sudo apt-get update && sudo apt-get upgrade
Linux Mint 19.2 Cinnamon 64b
Dobrá nálada naserie toľko ľudí, že je dobré si ju zachovať

Sigil

#14 Příspěvek od Sigil » 16 črc 2018, 16:34

Díky za radu. Budu to dělat jak píšete.
Trochu jsem se opozdil s odpovědí-noťas jsem přeinstaloval - VLC nezlobilo ani když jsem použil "dist-upgrade" jenže další porucha - browser Opera - nefungovalo pravé myšítko a nešlo vyvolat menu. Tedy znovu reinstal, tentokrát jen s "upgrade" a zdá se, že to zatím funguje.
Pro mne dobrá zpráva i rada.

Odpovědět