Chybějící tlačítko Shutdown [vyřešeno] Vyřešeno

Problémy s ostatními distribucemi Linuxu než je Linux Mint
Zamčeno
Zpráva
Autor
mstanke

Chybějící tlačítko Shutdown [vyřešeno]

#1 Příspěvek od mstanke »

Ahoj.

Psal jsem už na oficiální fórum zde, ale zkusím to i tady.

Dříve na Ubuntu 13.04 i po aktualizaci na 13.10 bylo vše OK, Cinnamon jsem měl postupně od 1.7.4 přes 1.8 po 2.0. Ale po čisté instalaci (a odstranění Unity, které s Cinnamonem 2.0 nefunguje) nastal problém. V dialogu pro vypnutí chybí tlačítko pro restart a vypnutí. Zkoušel jsem applety na lištu, ale ty buď vyvolají stejný dialog, nebo tato jejich tlačítka také nefungují.

Setkal jste se s tím někdo? Z přihlašovací obrazovky vypínání funguje, takže o systémovou chybu asi nepůjde.

Díky všem za nápady.
Naposledy upravil(a) mstanke dne 24 říj 2013, 19:32, celkem upraveno 1 x.

admin

Re: Chybějící tlačítko Shutdown

#2 Příspěvek od admin »

Upozorňuji, že toto fórum je určeno pro Linux Mint, nikoliv pro Ubuntu - to má své fórum, kde jsme také trpěni jen v obecných fórech. Tento topic sem nepatří, proto jej přesunuji do fóra Obecné příspěvky, ve kterém je možno diskutovat o všem možném. V tomto fóru však není zaručeno vyřešení problému. V případě opakování, bude uživateli udělen ban.

mstanke

Re: Chybějící tlačítko Shutdown

#3 Příspěvek od mstanke »

Tento problém souvisí hlavně se Cinnamonem.

admin

Re: Chybějící tlačítko Shutdown

#4 Příspěvek od admin »

Nebudu se zde dohadovat, s čím problém souvisí či nesouvisí. Cinnamon je pracovní prostředí, jako každé jiné a dnes je již možné ho používat na všech velkých distrech. Faktem je že na mintím fóru řešíš problém, týkající se distra Ubuntu, proto byl topic přesunut. Z uživatelů, používajících Mint si zatím nikdo na podobné chování nestěžoval.
Přeji hezký den


Zamčeno