Pomocník - Kladno a okolí

Témata mimo Linux, o dění okolo světa PC a o moderních technologiích

Moderátor: Ventero1

Pravidla fóra
Tato sekce obsahuje témata, která se nemusí týkat distribuce Linux Mint. I zde ale dodržujte pravidla fóra.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ragiowan
Příspěvky: 81
Registrován: 23 zář 2017, 18:16
Bydliště: u Kladna
Kontaktovat uživatele:

Pomocník - Kladno a okolí

#1 Příspěvek od Ragiowan »

Zdravím,
mám neobvyklou prosbu. Sháním nějakého znalého uživatele Linuxu (nejlépe LM nebo Ubuntu) bydlícího buď na Kladně nebo v okolí Kladna.
Předem děkuji
Dell Latitude D610, CPU:1.6 GHz, RAM:1280MB, HDD:40GB, VGA: Intel 915GM, LinuxMint 17.3, Xfce
TOSHIBA Satellite L450-16N, CPU:dual-core 2,2 GHz, RAM:3 GB, HDD 500 GB, VGA:Intel integrovaná, MX Linux 18.2_x64, Xfce

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Pomocník - Kladno a okolí

#2 Příspěvek od juhele2014 »

Ozval se někdo? O co vlastně jde?

vlasta21
Příspěvky: 37
Registrován: 25 dub 2017, 11:47

Re: Pomocník - Kladno a okolí

#3 Příspěvek od vlasta21 »

Vím o někom ve Stochově, ale pokud nevím o co jde, nebudu ho kontaktovat.
Když se učíte bruslit, také hned neskočíte trojitého Axela!

Uživatelský avatar
Ragiowan
Příspěvky: 81
Registrován: 23 zář 2017, 18:16
Bydliště: u Kladna
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomocník - Kladno a okolí

#4 Příspěvek od Ragiowan »

Zdravím, jen jsem hledal někoho na koho bys mohl obrátit na radu, případně o pomoc na místě. Prostě fyzického člověka. Je sice fajn komunikace přes internet, ale je mi příjemnější osobní kontakt. A případně si tak nějak pokecat ohledně problémů, nebo jen tak o světě linuxu a podobně.
Ne nechci nikoho nutit. To by nebylo dobré. Jen tak jsem to tak vyzkoušel na několika diskusních fórech. Není špatné znát osobně nějakého linuxáka. Když člověk má kolem sebe samé windousáky :cry: .
Takže tak.
Dell Latitude D610, CPU:1.6 GHz, RAM:1280MB, HDD:40GB, VGA: Intel 915GM, LinuxMint 17.3, Xfce
TOSHIBA Satellite L450-16N, CPU:dual-core 2,2 GHz, RAM:3 GB, HDD 500 GB, VGA:Intel integrovaná, MX Linux 18.2_x64, Xfce

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Pomocník - Kladno a okolí

#5 Příspěvek od Ventero1 »

No taky mi tu na Sokolovsku občas někdo takový chybí. Někdy člověk prostě potřebuji udělat rozhodnutí a pak je fajn někomu moc zavolat nebo se u toho sejít ... Ale on taky nemá nikdo pořádně čas ...
Ale máme super fórum jak na Mint, tak na Ubuntu a leccos se dá do kupy.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Pomocník - Kladno a okolí

#6 Příspěvek od juhele2014 »

Jasně, na foru se dá lecos pořešit, to jo, sranda tu je, ale živej člověk je živej člověk ... To chápu. Ale Kladno přeci není konec světa? Zašel bych do hospody, třeba, s noťasem, a sledoval bych cvrkot ... Třeba se někdo chytne, lidi sou ukecaný, pivo na Kladně není nějak extra drahý (Bakalář 23.-) to de ... Je to reálný, nebo ne :?:

Zamčeno