Notebook se nabíjí, ale kapacita baterie ukazuje 0%

Problémy a zkušenosti s hardwarem, perifériemi a jejich ovladači
Zamčeno
Zpráva
Autor
Leptor
Příspěvky: 115
Registrován: 13 črc 2016, 10:21

Re: Notebook se nabíjí, ale kapacita baterie ukazuje 0%

#51 Příspěvek od Leptor »

Tak už jsem ten Acer objednal, protože ten Lenovo sice jede, ale pořád stejný problémy. Klávesnice super, ale to je tak všechno. Nebudu do toho pořád sypat peníze.

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Notebook se nabíjí, ale kapacita baterie ukazuje 0%

#52 Příspěvek od Ventero1 »

Nechtej ani novy Lenova - ver mi - mam zkusenosti jak ze servisu, tak z prodeje novych ...
To uz bych radsi zkusil ntb od Xiaomi ... z rezervou ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Notebook se nabíjí, ale kapacita baterie ukazuje 0%

#53 Příspěvek od juhele2014 »

DY? To sem četl na lamerovi, že se týpek na četu ptal kámošky, co má za noťas, a ona mu napsala, že neví přesně, ale že je tam napsáno dy ... :D
Obrázek

ps pro Leptora - Hlavně neobjednávej nic z Alzy, jinak ten NTB můžeš hodit hned do kanálu ... :mrgreen:

Leptor
Příspěvky: 115
Registrován: 13 črc 2016, 10:21

Re: Notebook se nabíjí, ale kapacita baterie ukazuje 0%

#54 Příspěvek od Leptor »

Ventero1 píše: 05 bře 2019, 18:52 Nechtej ani novy Lenova - ver mi - mam zkusenosti jak ze servisu, tak z prodeje novych ...
To uz bych radsi zkusil ntb od Xiaomi ... z rezervou ...
Já jsem chtěl tenkrát koupit Dell, ale kvůli ceně jsem to nechtěl.. no, měl jsem počkat a koupit je no.. Já kupoval ntb s tím, že do toho nic vrážet nebudu a když už, tak po delší době...což se splnilo..:D.. Jsem si na to předchvilkou vzpomněl..


Já napsal do servisu, kolik mě bude stát oprava, pokud to bude kolem litru zase, tak to to do toho dám a zruším asi tu Alzu.

Jinak asi našetřím na Dell... 13 palců ideál. Ale jak říkám, kromě nějakého internetu, Word občas PC vůbec nepotřebuji. Neživím se tím.


Co se týká Alzy.cz - já byl vždycky spokojený.. kupoval jsem tam Acer a 5 let vydržel, dokonce jsem ho i daroval.

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Notebook se nabíjí, ale kapacita baterie ukazuje 0%

#55 Příspěvek od Ventero1 »

juhele2014: TVL - tak to by mě ani ve snu nenapadlo ...

Pro mne též Alza nedůvěryhodná ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Leptor
Příspěvky: 115
Registrován: 13 črc 2016, 10:21

Re: Notebook se nabíjí, ale kapacita baterie ukazuje 0%

#56 Příspěvek od Leptor »

Ventero1 píše: 06 bře 2019, 10:31 juhele2014: TVL - tak to by mě ani ve snu nenapadlo ...

Pro mne též Alza nedůvěryhodná ...
Proč je pro Vás Alza nedůvěryhodná?

Leptor
Příspěvky: 115
Registrován: 13 črc 2016, 10:21

Re: Notebook se nabíjí, ale kapacita baterie ukazuje 0%

#57 Příspěvek od Leptor »

"Taky jsem to zkusil. K NB mi tam hodili Office za 999 Kč, další důvod proč tam nechodit." To se mi včera taky stalo..


Leptor
Příspěvky: 115
Registrován: 13 črc 2016, 10:21

Re: Notebook se nabíjí, ale kapacita baterie ukazuje 0%

#59 Příspěvek od Leptor »

Děkuji. TS znám, měl jsem od nich před xx lety první lepší počítač. Doporučil mi ho učitel IT na základce. Nestěžoval jsem si u nich. Profesionálové.

Jinak to dopadlo tak, že ntb ještě pořád není opravený, blbne baterie atd. Nechám ho asi opravit.. ale koupil jsem si IPAD a jsem spokojený na mail se dostanu, surfovat na tom taky jde atd. Další počítač bude asi Macbook.

Leptor
Příspěvky: 115
Registrován: 13 črc 2016, 10:21

Re: Notebook se nabíjí, ale kapacita baterie ukazuje 0%

#60 Příspěvek od Leptor »

Jen tak:

Tak jsem koupil ProBook HP 4530s - 4gb ram, 500gb hdd, i5 za 3700 Kc.. ThinkPad je v opravne.

Zamčeno