Problém s přihlášením

Problémy s ostatními distribucemi Linuxu než je Linux Mint
Zpráva
Autor


Uživatelský avatar
Ragiowan
Příspěvky: 81
Registrován: 23 zář 2017, 18:16
Bydliště: u Kladna
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s přihlášením

#13 Příspěvek od Ragiowan »

Zdravím,
děkuji kamowski za ty rady. Článek XFCE – panelové variácie jsem četl sice několikrát, ale ten poslední odstavec mi unikl. Poučení pro mne → !!!vole čti důsledněji!!! ;)
Ten zálohovací program Aptik vypadá velmi zajímavě. Ale mám problém ho pochopit. Nenašel jsem v něm možnost jak zálohovat jeden soubor (config). Jak jsem pochopil zazálohuje adresář a nebo kompletně celá nastavení daného programu. Nebo co je asi pravděpodobně jsem to neviděl, tudíž jsem natvrdlý.

Ještě mě zajímá co s řádky z toho mého výpisu:

Kód: Vybrat vše

/home/Pepa/palemoon/plugin-container:9011): Gtk-WARNING **: 07:00:03.149: Nelze nalézt systém motivů v module_path: "xfce",
.
a

Kód: Vybrat vše

Could not write session state file: /home/josef/.moonchild productions/pale moon/zxhuxthv.default/sessionstore.js
  Message: Unix error 13 during operation open on file /home/josef/.moonchild productions/pale moon/zxhuxthv.default/sessionstore.js.tmp (Operace zamítnuta)
Nevím jestli mohu klidně zazálohovat kompletně Pale Moon:

Kód: Vybrat vše

~/palemoon
a

Kód: Vybrat vše

~/.moonchild productions
a

Kód: Vybrat vše

~/.cache/moonchild productions)
Dotaz: jestli zazálohuji manuálně (kopírováním) na externí disk vyše zmíněné config soubory a pak je do nově nainstalovaného systému zpět manuálně nakopíruji, tak jestli to bude fungovat? Nebo jestli se něco pokazí?

Předem děkuji za jakékoliv rady
Dell Latitude D610, CPU:1.6 GHz, RAM:1280MB, HDD:40GB, VGA: Intel 915GM, LinuxMint 17.3, Xfce
TOSHIBA Satellite L450-16N, CPU:dual-core 2,2 GHz, RAM:3 GB, HDD 500 GB, VGA:Intel integrovaná, MX Linux 18.2_x64, Xfce

EddieSter
Příspěvky: 7
Registrován: 05 čer 2019, 22:18

Problem s prihlasenim

#14 Příspěvek od EddieSter »

Zdravim v poslednej dobe mam problem ze si mas web nepamata a musim sa vzdy znova rucne prihlasit. VZDY sa mi pritom prihlasenie podari az na druhy krat...na prvy krat ma to odignoruje. Najprv som si myslel ze je problem s cookies ale tam problem nieje takze to bude niekde u Vas. Dakujem vopred za pomoc.

Zamčeno