Bez důvodu černá obrazovka po spuštění

Zde řešíme problémy s ostatními distribucemi Linuxu
Zpráva
Autor
takyradejianonymne
Poradce Mintu
Příspěvky: 154
Registrován: 30 črc 2018, 13:39

Re: Bez důvodu černá obrazovka po spuštění

#31 Příspěvek od takyradejianonymne » 26 kvě 2019, 23:39

Dal jsem si tu zvědavou práci a podíval se na to co zde píšeš Abby dlouhodobě i jinde: je to zdá se plné obehraných tvých klišé a jako by to psal proto nějaký až i automat včetně tvého opakovaného zdůrazňování proč se ptáš na tvé prý problémy právě tady a když máš přece jinou distribuci než Mint, protože není to pravda že jiná fóra jsou prý mrtvá, asi by to chtělo krom těch českých se totiž podívat i na ty většinově anglické a tam potom často postačí i šikovně použít vyhledávač a bez ptaní, že, navíc s tím spojené zdokonalení v cizím jazyce přináší i širší rozhledy obecně a to by mělo tobě pomoci také. Toto není žádná invektiva ale dobře míněná rada.

Také lze dohledat že zkušenosti s OpenSUSE už přece máš a poměrně velké, avšak s variantou Tumbleweed tj. rolující distro a kde na stránkách OpenSUSE a pravda pamatuji se že právě v angličtině bylo možno číst varování ve smyslu, že nejsou schopni zajistit funkčnost systému po aktualizacích a pokud používáš nesvobodné ovladače grafiky. Že tedy Tumbleweed by měl používat pouze zkušený uživatel a který si proto poradí s také onou někdy černou obrazovkou po tom příštím startu.
Tak teď jde i o to, zda-li není rolující distribucí i ten Antergos že? ... a jsme opět u toho co jsem tobě důvodně doporučil a nikoli jak opět lžeš že prý já provokoval, ono je potřebné se totiž zavčas chtít poučit z minula a především u sebe sama.

S tou černou obrazovkou po startu jsem se já setkával i tady v distribuci Mint, a to když jsem pokusně a spolu s ostatními dříve zkoušel nová právě vydaná jádra systému a ta se rozjela s použitým (v mém případě) ovladačem NVIDIA. Proto bývá doporučováno před změnou jádra přenastavit se na svobodný ovladač grafiky.
To že jsi ty prý 4% sem opravdu nepatří, nikdo se tebe přece na to ani zde neptal, zde je téma o Linuxu a tvé vystupování zde už hraničí s podivnou hysterií. Tvoje svoboda končí tam kde začíná svoboda druhého a tvé okřikování a pokřikování do té svobody už nepatří :oops:

Uživatelský avatar
Ventero1
Guru Mintu
Příspěvky: 1541
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov

Re: Bez důvodu černá obrazovka po spuštění

#32 Příspěvek od Ventero1 » 27 kvě 2019, 07:57

Abby:
Mas pravdu, ze by se nikdo do Tebe nemel navazet a ze by bylo zahodno vynechat politiku ve vlakne venovanem startu operacniho systemu. Jenze si to vlastne svym oportunistickym vyjadrenim zacala.

Tva pasaz o povolenem registr. partnerstvi stejnopohlavnich jedincu dava najevo, ze zrovna toto je pro tebe dulezite a urcite je dobre, ze tato moznost je - at zije kdo chce s kym chce - ale pripomina mi to obhajubu nekoho, kdo nekomu daroval stokorunu, kdyz mu pred tim ukradl tisicovku.

Mas hezkou predstavu o svobode, bohuzel je velice iluzorni a z tve argumentace vnimam maly prehled o skutecnych souvislostech predchoziho i soucasneho deni v dotcenem dramatu stejne jako jistou obluzenost propagandou a naivitu nekoho kdo nevnima, ze dohromady tu nyni mame vice zakazu, prikazu a omezeni, nez v osmdesatych letech. A to je vlastne faktor, kterym muzeme pomerovat totalitu. Je v tomto svetle nabiledni, ze dnes ji tu mame vlastne vetsi a sirsi ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Zamčeno