Nefunkcni aut. prihlaseni. Vyřešeno

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Nefunkcni aut. prihlaseni.

#11 Příspěvek od Ventero1 »

Je zajimave, ze to jeste nedavno slo uplne v pohode. Tedy bych postupoval reverzne: Jake zasahy (s timto souvisejici) byly do stranek udelany behem poslednich 3 mesicu a na to bych se zameril. A vubec mam pocit - a to se na me zlobte jak chcete - ze do jiste doby to tu vse bezvadne fungovalo, pak se nekdo rozhodl, ze to "vylepsi" a od te doby jsou problemy.

Vite chlapi ajtacky, kdyby jste nekdy vlezli na dilnu do fabriky ke starejm pakam u masin, tak pprvni, co vas budou ucit je: "Kdyz neco funguje a vsichni jsou spokojeni, tak se do toho nes_re!"

Kazdy by si to mel vzit k srdci, vzit selsky rozum do hrsti a ne si furt honit ego na tom, jak vylepsil stranky, jak jsou hezci, jak vylepsil prostredi aplikace apod. a ignorovat, ze tim jenom komplikuje uzivatelum zivot. Viz soudruzi z Microsoftu, Seznamu a treba i Canonicalu, a Clem s Mintem totez, coby nejzarnejsi pripady a priklady - vsechno cimdal horsi a problemovejsi.
No, co si placam jatra - stejne dneska skoro nikdo, ve sve nabubrelosti neni schopen uznat, ze neco nedela dobre a naslouchat poznatkum z praxe.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

mstanke

Re: Nefunkcni aut. prihlaseni.

#12 Příspěvek od mstanke »

Změny od začátku roku po založení tohoto fóra:
- březen 2019 aktualizace phpBB na 3.2.5 + rozšíření na označování vyřešených témat a Google Analytics
- červenec 2019 přitvrzení otázek proti spamu
- srpen 2019 aktualizace phpBB na 3.2.7 + rozšíření na označování vyřešených témat a Google Analytics + mateřské šablony vzhledu

Pokud dojdete k tomu, že je chyba v nové verzi phpBB, rád jim to nahlásím. Aktualizace jsou ale nutné, nechceme dopadnout jako XKCD nebo oficiální fórum Mintu, nic dalšího jsem ale nedělal.

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Nefunkcni aut. prihlaseni.

#13 Příspěvek od Ventero1 »

No, to bude asi ono - v kombinaci se starym prohl., ktery neco z toho nebere a nasledne se to takto projevuje. Tedy to nemusi byt chyba jako takova. No nic, brzy prejdu na novy mobil, tak uvidime ...
Dik za komunikaci.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Nefunkcni aut. prihlaseni.

#14 Příspěvek od Ventero1 »

Uz asi 4 dny funguje - zustavam prihlaseny - co se zmenilo?
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

mstanke

Re: Nefunkcni aut. prihlaseni.

#15 Příspěvek od mstanke »

Jedinou změnu jsem provedl včera, kdy jsem aktualizoval verzi phpBB a pluginy.

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Nefunkcni aut. prihlaseni.

#16 Příspěvek od Ventero1 »

Takze zahada nebo jak rika muj kamarad: Dukaz o jiz vznikle samostatne entite AI s umyslem zlobit lidi :D
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Nefunkcni aut. prihlaseni.

#17 Příspěvek od Ventero1 »

Vcera nebo predevcirem jsem dostal "trvaly ban pro tuto IP adresu" :)
Jsem rad, ze jsem byl omilostnen - zas jsem toho tolik strasneho nenapsal a chybeli byste mi :)
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

mstanke

Re: Nefunkcni aut. prihlaseni.

#18 Příspěvek od mstanke »

Po úpravách na serveru došlo ke změně konfigurace a pak se přes den do seznamu banů dostala IP adresa proxy serveru, přes který na server teče všechen provoz. Efektivně tak fórum tuto hlášku zobrazovalo každému.

Zamčeno