Hledá se nový správce Vyřešeno

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zamčeno
Zpráva
Autor
MartyXi
Příspěvky: 19
Registrován: 16 říj 2019, 19:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledá se nový správce

#41 Příspěvek od MartyXi »

Jasně, to byl samozřejmě jen příklad. :)
Každopádně primárně jdeme rozšířit komunitu.
Jinak FB Page .
A jelikož jsem tu nový, mám otázečku na veterány.. Nemáte někdo logo webu v .svg formátu nebo v přijatelnějších rozměrech pro profilovku? :)
Martin Orešanský
Project Manager, Back-end developer, Co-Founder v MX Solutions
Počítačový nadšenec a grandfinalista manažerské soutěže UNISIM, ročník 2019.
Držitel certifikátu o Udemy kurzu Social Media Marketing Mastery: Growing An Engaged Audience

kamowski

Re: Hledá se nový správce

#42 Příspěvek od kamowski »

mintlogo.zip
(23.04 KiB) Staženo 252 x
možno pomôže
či to s mapkou čsr? to žiaľ nemám

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Hledá se nový správce

#43 Příspěvek od Ventero1 »

MartyXi: To jsou jen reci nekoho, kdo je odtrzeny od reality. Vzdycky platilo, plati a bude platit, ze co se spojuje (tedy slucuje) - ziskava silu a co se drzi oddelene ci jeste deli dal, tak slabne.
A ty tady ted komunitu delis a taky hned zkraje tveho pusobeni jsme prisli o jednoho z nejvyznamejsich clenu - to jsou prosta fakta.
Tak se prosim zamysli a prober se, nebo to predej dal ...
Verim ze to myslis dobre, ale pachat dobro ma stejne fatalni nasledky jako pachat zlo ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

MartyXi
Příspěvky: 19
Registrován: 16 říj 2019, 19:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledá se nový správce

#44 Příspěvek od MartyXi »

Ventero1: Ahoj, názory druhých mě zajímají. ;)
Postupně se nad tím zamýšlím. Mimochodem, omlouvám se za můj "sólový" přístup, jsem zatím 17ti letý mlaďas, do teď takřka sólista, makající nanejvýš v malých "týmech". Nemám tolik zkušeností ale rád bych je pobral, budu rád když to se mnou vydržíte, a pomůžete mi toto začáteční období překonat, samozřejmě veškeré připomínky budu číst a budu se snažit si z nich něco vzít a ponaučit se, budu rád když se nakonec dáme do řeči a budeme moci spolupracovat.
A asi bych ve finále reálně neměl se slučováním problém, pokud by byla rozumná dohoda, mohlo by nás býti více a to je dobré pro start.
Ale nesouhlasím s tvým názorem "co se drží odděleně, tak slabne" - protože i z ničeho se dá udělat něco, chce to jen vytrvalost.
Jinak pro všechny.. budu rád, když se vyjádříte do mnou vytvořeného nového threadu.
PS: kamowski: Děkuju mockrát za ty loga. :)
Martin Orešanský
Project Manager, Back-end developer, Co-Founder v MX Solutions
Počítačový nadšenec a grandfinalista manažerské soutěže UNISIM, ročník 2019.
Držitel certifikátu o Udemy kurzu Social Media Marketing Mastery: Growing An Engaged Audience

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Hledá se nový správce

#45 Příspěvek od juhele2014 »

Každopádně primárně jdeme rozšířit komunitu. To je zajímavá myšlenka, vypadá možná logicky, ale vzápětí mě napadne - PROČ ? Co tím získá, ta komunita. Víc čtenářů neznamená automaticky víc přispěvatelů. Ale to neva. Založim vlákno, a vidim, že počty čtenářů jsou vyšší a vyšší. Přiměřeně, ovšem. Linux jako takovej není pro většinu počítačově gramotných lidí extra lákadlo, protože co umí linux, umí i widle. A co preferuje BFU - widle. Tak to zkrátka je. BFU nasadí klidně dva antivíry, aby to bylo extra bezpečný, že jo ... Pokud bys chtěl masívně zvednout základnu zde na foru, tak jedině nějakou celoplošnou reklamou, ale nenapadá mě kde, já reklamu obecně moc nemusim ... Ale vo něčem bych věděl - heknout třeba nějaký významný stránky, třeba mvcr.cz a dát tam reklamu na LM forum, to by byla pěkná švanda ... :lol: Ale radši bych odstřelil toho zelenýho zmrda na Alze, ten je votravnej, a na Alzu leze denně milion nešťastníků, takže na titulní stranu dát chcíplího zmetka s nápisem Zavíráme, Alzák se votrávil, běžte radši na LM forum, tam se dozvíte vice ... A bylo by vymalováno, že ... :lol:

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Hledá se nový správce

#46 Příspěvek od Ventero1 »

Malej zelenej zm~d je zalenej a LM taky - nemyslim si, ze by bylo uplne nerealne aby nam pomohl s propagaci :)
Ted vazne - ta myslenka neni v jadru spatna - myslim, ze by stalo za to oslovit nejaky velky obchod s pocitaci, aby trochu helfl linuxu a beneficne trochu propagoval Ubuntu a LM - kdyz se to dobre navlikne a setka se s nekym, kdo bude mi pochopeni - realne to je ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

MartyXi
Příspěvky: 19
Registrován: 16 říj 2019, 19:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledá se nový správce

#47 Příspěvek od MartyXi »

Ahoj, cením smysl pro humor. :D - Mám na mysli i můj thread
Chci předem říct, že sotva jsem začal a udělal spoustu chyb, a dost možná ještě nějaké udělám. Můj přístup asi nebyl nejlepší ale nikdo učený z nebe nespadl, a věřím že když to se mnou zvládnete, něco společně dokážeme. ;)
Každopádně rozšiřování komunity bych rád provedl spolu s komunitou, ale zatím se rozkoukávám, chci více poznat komunitu, usadit se v nové pozici a začít pořádně makat, spousta geeků dává přednost cizím fórům a webům (rozumějte - těm nečeským - mezinárodním), proto budu podporovat každý publikovaný článek na webu - minimálně i když si myslím, že někteří to asi neocení a budou to brát jako zbytečné, ale někoho třeba potěší a zvedne náladu, upřímným, pozitivním a hlavně OSOBNÍM vyjádřením ke článku formou děkovného e-mailu.
Dále chci postupně navazovat spolupráce a vymýšlet něco, co o nás zvedne povědomí napříč všemi CZ/SK IT weby a fóry a pomocí sociálních sítí.
Martin Orešanský
Project Manager, Back-end developer, Co-Founder v MX Solutions
Počítačový nadšenec a grandfinalista manažerské soutěže UNISIM, ročník 2019.
Držitel certifikátu o Udemy kurzu Social Media Marketing Mastery: Growing An Engaged Audience

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1384
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: Hledá se nový správce

#48 Příspěvek od alojz »

...mám káos...marty11 uz je spravcom???...bo ked este neni,tak esteee neni čo riesit,ani organizovat...ved sa tu hlada novy spravca,a nie zlucitel,a organizator,reklamna agentura uz vobec......ja to takto vidim...
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Hledá se nový správce

#49 Příspěvek od Ventero1 »

Presne - Michal se ukvapil a pekne nam tady vsem nakakal do bot.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

menom
Příspěvky: 2759
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Hledá se nový správce

#50 Příspěvek od menom »

horstfuchs píše: 24 říj 2019, 21:31
alojz píše: 24 říj 2019, 19:10 ...mám káos...marty11 uz je spravcom???...bo ked este neni,tak esteee neni čo riesit,ani organizovat...ved sa tu hlada novy spravca,a nie zlucitel,a organizator,reklamna agentura uz vobec......ja to takto vidim...
hosani s cerveným jménem jsou admini.
Nic pro komunitu neudelali, jenom placaj
Z fora udelaj lagr, ze stranky reklamnou tapetu.
Jedno nechapu u Michala, proc to dal zrovna temhle detem? mohl pockat alespon tyden. Tihle nejsou z komunity kolem linuxu.
a v podstate treba skouknout tu jejich "firmu" https://mx-solutions.eu/
6 projektu (2 herni tymy kde delali sablonu, nedodelanej eshop, nejaka frontend dodelavka Beh pro kure, a znudy delanej crypto exchange web) problem je ze ani jeden z webu jsem nenasel.
.

Ja to vidim tak, ze do buducnosti bude potrebny ten vietor co mladi prinesu,

Ale podla mna by forum malo ostat tak jak je a ne vymyslat nova pravidla.

Na stranke webu LM tam nech to prekopu - ukazu tu propagaci a vsemozne (z nadseni novinky).

.
.

Zamčeno