Hledá se nový správce

Diskuze o našem webu nebo fóru a možnostech jejich vylepšení
Odpovědět
Zpráva
Autor
MartyXi
Příspěvky: 19
Registrován: 16 říj 2019, 19:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledá se nový správce

#51 Příspěvek od MartyXi » 25 říj 2019, 18:24

Hele, asi takhle, nejsme přímo ortodoxní linuxáci, ale rozumíme IT a o Linuxu nějaké povědomí máme.
Jsme děti? Fajn, ale Vy jste byli taky děti, a taky Vás nikdo jen tak na fórech nejspíš nepi*oval, víte proč? Protože Vaše snaha byla nejspíše takřka nulová, my se ale snažíme a chceme něco dokázat, případně se někam posunout a chtěli jsme to tu svým způsobem "spasit".
Místo toho se dočkáme jen hatu ze začátečních chyb, sorry nemáme zkušenosti - ale pochybuju, že Vy jste je v našich 17ti letech měli též. :)
Běh pro Kuře 2018 byl jeden z webů na kterých jsem dělal front-endový úpravy, ale dělal jsem i Pražský Vinobraní, 4MEN EXPO, etc. - Jenomže ze strany WonderFestu nastal jeden velký podraz. :) To že pak změnili design u některých webů, aby "zatajili", že jeden v tu dobu 16ti letý kluk pro ně něco dělal a oni ho okradli o jeho práci, i když ji byl ochoten dělat 10x levněji.
Původně jsem měl vizi a chuť rozvíjet potenciál ale opravdu z toho, že většina zdejších jsou jen rejpalové fakt ztrácím náladu pro takový, s prominutím, póvl cokoliv dělat.
Dám Vám týden, pokud se nedostaneme k normální, inteligentní a rozumné komunikaci bez zbytečných ironických i neironických blafů, dropuju to tu, no a pak si nečinně pi*ujte na další potenciální i nepotenciální správce, ale nedivte se, že Vám to tu nikdo nepřevezme, pokud-li se nepletu, tak nebýt toho že se objeví článek na rootu, správce hledáte do teď. :)
Místo hloupých řečí, by bylo fajn, kdyby jsme se normálně mezi sebou poznali a řekli si přímo bez ironických narážek a debilních keců, a začali pracovat SPOLU jako KOMUNITA, jenomže tady někdo jde s tím že to půjde, schytá hejt a komunita tu asi fakt je jen o kritice, nikoliv o pomoci, a takhle komunitní web nefunguje.
So, use brain plz.
Martin Orešanský
Project Manager, Back-end developer, Co-Founder v MX Solutions
Počítačový nadšenec a grandfinalista manažerské soutěže UNISIM, ročník 2019.
Držitel certifikátu o Udemy kurzu Social Media Marketing Mastery: Growing An Engaged Audience

Uživatelský avatar
alojz
Vezír Mintu
Příspěvky: 567
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: Hledá se nový správce

#52 Příspěvek od alojz » 25 říj 2019, 20:23

...hlasovanie...
...zavedenie novych veci,neznamena lepsiu stranku...to je moj nazor...
AMD Ryzen 5 2400G Raven Ridge
AMD Ryzen 3 3200U

juhele2014
Guru Mintu
Příspěvky: 2286
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Hledá se nový správce

#53 Příspěvek od juhele2014 » 25 říj 2019, 22:13

:arrow: To je jednoduchý - je tu názorový střet dvou světů, úmyslně nepíšu generací. Jeden pragmatický, zkušený, otrkaný, druhý mladý, nadšený, nebojácný. Pozor - nejde o vítěze, nebo poraženého. Tak to doufám většina nevidí. Znám to z práce - jakmile přijdou změny v prac. činnostech, nebo na některých postech, ne každý je schopen toto relativně snadno vstřebat. Obvykle jde o delší časový horizont, než se věci stabilizují, příp. zmizí počáteční nedůvěra. Ze strany nás starších to bude chtít trpělivost, OK, to je to nejmenší, a mlaďasové ať konají dle svých nejlepších úmyslů. Uvidíme, kam se to posune. Akorát je škoda, že mlčící většina je stále mlčící, zrovna nyní je vhodná doba k tomu, aby se čtenářská obec zde na foru k tématu vyjádřila, a bylo možné vybírat z dalších názorů na věc ... Vzkaz pro nováčky - nebojte se přihlásit, vaše názory nás všechny zajímají. Víte jak to je - někdy pro stromy není vidět les ... ;)

kamowski
Velkovezír Mintu
Příspěvky: 1216
Registrován: 01 pro 2012, 16:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledá se nový správce

#54 Příspěvek od kamowski » 26 říj 2019, 08:08

@MartyXi
vtrhli ste sem ako kavaléria a chceli ste to tu obrátiť naruby, takto to ale nefunguje
každý má svoje miesto v živote aj v spoločnosti a tak isto v tomto našom divadle a vy ste si nesadli na stoličku dirigenta a už vôbec nie managera, ak vám to niekto tvrdil, uviedol vás do omylu, ak ste si to mysleli, podľahli ste sebaklamu,
máte poskytovať servis pre túto komunitu, alebo inak, zvukár má sedieť za mixpultom a starať sa o bezchybný priebeh predstavenia či koncertu a nie riešiť choreografiu, hudobný štýl, či milenecké scény členov opery
toto je vaše miesto v našom divadle, bez fotografií na plagátoch, nenápadné ale nesmierne dôležité, a nakoľko všetci sme tu ochotníci (dobrovoľníci), používame os a sw zadarmo, naše predstavenia sú zadarmo, tak aj platy sú len slová vďaky a uznania
(tu pramení ten odpor k akejkoľvek forme komercionalizácie na našich stránkach)
popísalo sa tu kadečo, ono to tak zvykne byť, že pri hádke každý zvýši hlas a niekedy povie aj, čo by nemusel, no po každej búrke opäť zasvieti slnko, spory sa utasú, ako spieval w.daněk: "nevadí, zase bude líp"
treba ustrážiť hosting, aktuálnosť sw, zabezpečenie pred útokmi, reagovať na občasné požiadavky ohľadom obsahu, nejaké tlačidlo pridať, nejaké presunúť, ...., kto chce, môže aj písať :)
ty nám ale nedávaj týždeň, to vy sa musíte rozhodnúť, či vám táto funkcia a za daných podmienok vyhovuje, či ju beriete
my sme tu boli aj doteraz, vy sa buď pridáte alebo idete ďalej
---
toto je môj subj. názor, nezastupujem hlas komunity, nemusí s ním nikto súhlasiť ale skúste reagovať ako ľiudia :)

Uživatelský avatar
alojz
Vezír Mintu
Příspěvky: 567
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: Hledá se nový správce

#55 Příspěvek od alojz » 26 říj 2019, 10:37

.s prispevkami(nazormi) poprednych clenov komunity suhlasim.je smutné,že ostatny členovia, položitelia otázok sa k veci nevyjadria... :oops: :oops: :oops:
AMD Ryzen 5 2400G Raven Ridge
AMD Ryzen 3 3200U

Uživatelský avatar
Ventero1
Velkovezír Mintu
Příspěvky: 1419
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov

Re: Hledá se nový správce

#56 Příspěvek od Ventero1 » 26 říj 2019, 13:22

Hezky shrnute k podstate v predchozich 3 prispevcich ...
A jsem pro, aby to prevzal jako hlavni spravce horstfuchs, kdyz se nabizi a mladasove s nim treba spolupracovali -at zustanou- nejprve pochytali rozvahu i socialni citeni a pak teprve pridali na progresi.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Velkovezír Mintu
Příspěvky: 1419
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov

Re: Hledá se nový správce

#57 Příspěvek od Ventero1 » 26 říj 2019, 23:29

Vizual je tady jeden z nejhezcich, co se v dnesni pokroucene dobe vidi. Co se tyce obsahu, tak to je treba sakra zabrat - poradna wiki s navody a predelavani vyresenych vlaken do nich - to je stezejni stat na ktere treba zapracovat. Dale treba prebirani a popr. preklad navodu z puvodniho anglofoniho LM webu i z jinych zdroju atp atd ...
Na tom stoji kvalita a siroka silna clenska zakladna a nikoliv na kejklich z reklamama, nejakyma soutezema ci dekovnyma mejlama - to je o exkrementech.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Velkovezír Mintu
Příspěvky: 1419
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov

Re: Hledá se nový správce

#58 Příspěvek od Ventero1 » 27 říj 2019, 00:02

No ano - chybi ty spravni zaroven fundovani a aktivni lide. A zase sme logicky u toho, ze by funkcne mohlo byt na miste spojeni (a opakuji pro patrioty, ze neni treba tvrda fuze, i kdyz me by nevadila, ale treba jen vetsi provazani clenu i adminu) minimalne s komunitou Ubuntu.cz. Na obou forech jsou "duchodci" kteri by mohli mit cas a chut, a kdyby se je pozadalo a vysvetlilo co a jak, tak by mohli minimalne delat z vyresenych vlaken navody a ti pokrocilejsi treba i davat tipy na jinde hotove navody, ktere by byli prenositelne.
Osobne jsem se za vice, nez 5 let nesetkal s nicim,co jsem resil, co by mi nefachalo stejne na Xubu jako LM, zatimco na MX (ale s tim flirtuji kratce) mi zatim jako jediny nefungoval stejny navod na rozchozeni tiskarny.
Jinak ve foru tady i Ubu je sekce na tipy, triky apod., kde casto uz je zverejnena forma hotoveho navodu - staci jen vzit a presunout na wiki ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

segfault
Poradce Mintu
Příspěvky: 493
Registrován: 29 dub 2013, 21:25

Re: Hledá se nový správce

#59 Příspěvek od segfault » 29 říj 2019, 09:33

Zdravím všechny diskutijící.

Kvůli pracovní vytíženosti jsem se dostal na forum až nyní a jak koukám, tak se tu zvedá jakési negativní aura a vypadá to, že budu muset hasit nažhavené emoce.

Zaznamenal jsem problém s mazáním "offtopic", který byl k věci. Osobně jsem spíš benevolentní a pokud příspěvky nejsou vyloženě mimo zákon, tak je nechávám. O tomto si ještě s novými kolegy promluvím.

Ohledně inovátorsví na stránkách. Nějaké změny jsou určitě potřeba přinejmenším po designové stránce ať už na webu nebo na fóru. Obsahově web sice strádá, ale nemyslím si, že by naší prioritou mělo být chrlení článků nebo konkurováním jiným webům s podobnou tématikou.

Fórum je pro komunitu stěžejní a nerad bych, aby to tu upadalo kvalitativně ani kvantitativně. Budu se snažit to tu udržet tak, jak jste zvyklí.

PS: A důkladně si pročtu vlákna o webu, abych byl v obraze co všechno se tu událo v minulých dnech. Prosím tedy o menší shovívavost než se hladina neurčitosti ustálí.
Linux Mint 19.2 MATE 64bit; kernel 4.15 + Fedora 31 MATE; kernel 5.3.7
CPU: Intel i5; RAM: 16 GiB

Adem
Příspěvky: 108
Registrován: 20 dub 2016, 13:21

Re: Hledá se nový správce

#60 Příspěvek od Adem » 29 říj 2019, 11:58

segfault píše:
29 říj 2019, 09:33
... "offtopic", který byl k věci. Osobně jsem spíš benevolentní a pokud příspěvky nejsou vyloženě mimo zákon, tak je nechávám. O tomto si ještě s novými kolegy promluvím.
Aby bylo fórum kvalitní, musí příspěvky zachovávat daná pravidla fóra, nejen zákony.
Pokud se tu přispěvovatelé bahní ve výsměchu, napadání, vyvolávání flame - s odůvodněním svobody a demokracie, tak je to velký omyl.
Výsměch, zloba, nadávky, témata za účelem politiky v názvu fóra nejsou. "Rybka je zmrd", "Piráti"... (kupodivu ne další?).
Na to jsou přeci jiná fóra.
Rozjelo se to tu nepěkně jen pro to, že se někdo začal bát o své hračky a ještě nevěděl, jaké dostane nové.
Mrkněte bez AdBlocku nebo jiného na stránky https://www.linuxmint.com/sponsors.php
Škodí jim snad reklamní sponzoring?
LinuxMint 18.3 MATE 64b, i3-8100, RAM 16GB, SSD 240GB, nVidia GTX1050 2GB. - Kodi 17.6 Krypton

Odpovědět